Deadlift hipertrofi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Altair01 tarafından 29 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Altair01

Altair01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ceyhan
    Deadlifti sirt programima ekleyecegim ancak 1 rm'in ne kadariyla calismam gerekgerek,kac set,kac tekrar yapmam gerek .Gucten ziyade daha cok kas yapimi icin olacagi icin karakarar veremedim.Yardimci olursaniz sevinirim

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Sırt için düşünüyorsan snatch grip (olabildiğince geniş tutuş) yapman lazım, onunda ağırlığını 1-2 kere yaparak belirlemende fayda var, çünkü tutuştan dolayı kaldırma potansiyeli oldukça düşüyor.

Altair01 bunu beğendi.
  3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    konunun yeri değil ama powerlifter olduğun için hazır görmüşken sorayım ? boş barda bile mobilete yetersizliğinden squatım düzgün formda olmuyor ne yapmam lazım mobilite olarak

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Tek sorun mobilite olmayabilir, kemik uzunlukları vs gibi sebeplerden sıkıntı olabiliyor. Squat videosu çekip konu açarsan daha doğru yönlendirme gelecektir. Özellikle squat için ezbere konuşmayı doğru bulmuyorum.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Altair01

Altair01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ceyhan
    Peki set ve tekrar sayısı dinlenme süresi?Ben 5x5 uyguladım onda güzeldi 1 set yapıyordum ağır oluyordu.Ama bodybuilding te hiç denemedim(Yani yüksek tekrarli bir çalışma yapmadım hiç?)

Sayfayı Paylaş