Dana Kıyma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Merhaba Arkadaşlar Yaşım 16 Boyum 1.82 Kilom 72 Uzun Zamandır Spor Yapıyorum Ama Ben Arada Kasaptan Yağsız Olucak Şekilde Kıyma Çektiriyorum Ve Teflon Tavada Hiç Yağ Koymadan Pişiriyorum Antreman Öncesi Veya Sonrası Yiyorum Bunu Haftada 1 Kere Bazen 2 Haftada 1 Kere Yiyorum Çünkü Ne Kadarsa Olsa Kıyma Yağlı Olabiliyor Kırmızı Et Çünkü Sizce Doğrumu Yoksa Hiçmi Yememeliyim?

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    haftada 2-3 gun bende yapıyorum ama soğanlı ve biberli yapıyorum.çok sevmesemde bazen sırf besin değerleri için yumurtalı yapıyorum gayet guzel oluyor.bende kasaptan yagsız diye alıyorum ama içinde yine kaba hesapla %15 yağ vardır diye düşünüp o gun farklı besinlerden yağ alımına dikkat ediyorum.

3. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    İyide aldığın yağ sağlıklı yağlardan olur kısaca birde kuruyemişlerden alıcaksın ayrıca yağları kısaca bir sıkıntı olmaz. Bu kadar yağ alımını kafanıza takmayın o zaman benim obez olmam lazımdı 125 grama yakın yağ alırım ve yemeklerde genel olarak ayçicek yağı kullanılıyor tüm yemekleri ben yapmıyorum. Yağ vucut için önemlidir bu kadar kısmaya gerek yok.

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    dostum kırmızı et bulmuşun yağınamı bakıyorsun ? ben nerde kebap kavurma bulsam affetmem tatıle gıttım 1 hafta tavuk yemedım hergün 2-3 kere kebap kırmızı et hemde yağlı saglıklı yağlardan korkmayın hele yağsız cektırıyorum dıyorsun amınoasıt ve testesteron kaynagı sakın kısmayın kırmızı eti.

farti, Pink Zeppelin, stefan35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Thesyseng

Thesyseng Üye

Beğenileri:
    782
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    System Engineer
    Yer:
    Istanbul
    Ben de gomerim kirmizi et bulursam, bakmam yagina tuzuna sekerine :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

mali67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş