Dambilla Kas yapilir Mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mustafaosm tarafından 6 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mustafaosm

mustafaosm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abilerim 20kglik dambil seti aldim bu dambilarla sirt karin gogus ve kol kasi yapabilir miyim ozellikle sirt ve karin kasi yapabilmem icin hangi egzersizleri onerirsiniz hocalarim?

Ayrica sabahlari guzel kahvalti haric ogle ve aksam besleyici salata yiyecem artik
    Yasim 16

2. ayıyogi

ayıyogi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenmeni sırf salatayla geçiştirmemeni öneririm ve forumda yeterince bilgi var bslenme ve antrenman kısmından ulaşabilirsin.

3. mustafaosm

mustafaosm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok fazla kas istemiyorum zaten vücudum bir şekil alsın yeter biraz karnım belirginleşsin yeter benim için

4. Dramalı22

Dramalı22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Onun için yağsız ve iyi bir beslenme yapmalısın karın kası mutfakta olur . Sen ideal kilonda fit ve kaslı olmak istiyorsun yağ oranını düşürmek için kardio yapabilirsin ama sadece ot salata yiyerekte metabolizmanı bozarsın böyle sadece ot düşüncen olmasın protein ağırlıklı beslenmeye çalış et süt yumurta bu tarz bir beslenme işine yarar . Bölgesel yağ eriteme olmadığı için ne kadar yağ yakarsan vücudun her yerinde aynı oranda azalma olur onun için yağ yağma odaklı ol

Güç aşkı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş