Dalga geçiyorlar...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sıskatör tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Duke

Duke Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar dogru bir yaklasim ve o kadar yerinde sozler ki gercekten taktir ettim, umarim ciddiye alirsin Siskator.

ve eklemek istedigim birsey daha var;
    BENCE, guzel bir fiziksel gorunusu, vucudu, okudugum ve bildigim kadariyla 3-4 sene gibi bir surede yeteri kadar azim, sabir, bilgi, emek ve alinteri ile ciddi ciddi bir ilerleme kaydedebilecek kadar elde edebilirsin,

ama Diez in dedigi gibi sen sen olmazsan eger, kendine saygini yitirir ve baskalarinin dedigine kendinden cok onem vermeye baslarsan, istersen Arnold, Ronnie, veya Cutler gibi asmis bir vucudun olsun, koskoca bir kas yigininin icinde bir "hic" olabilirsin ancak. Onemli olan icinde ne tasidigindir, ve kendin olabilmendir. Gerisi elbet gelir gercekten ister ve sabirla azim edersen thums:

TuGhAn bunu beğendi.
  2. Ahmets

Ahmets Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ya aklıma takılan bişey var bende ince biriyim bu spora başlarsam kollarım falan kalınlaşırmı?

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Duke, MT ve saydam bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    17 yasindayken ben de 60 in altinda idim 55 falandı, boy da 170 e yakindi. Cok zayiftim, badiye basladim cok duzenli gitmedim cok iyi beslenmedim hareketleri cok da dogru yapmadim ve supplement kullanmadim. İlk 2 ay sonra oyle bir gelisme oldu ki inanilir gibi degildi. 8 ay kadar devam etmistim 70 un uzerine cıktım cok da iyi oldu. Ama tabii bu kadar hizli bir gelisme baslangicta olur sonra tabii gelisme hizi durdu. Hatta bu sekilde gelisirsem 2-3 senede dehset seyler olur diyordum oyle olmadi tabii. Hani derler ya kollari 34 den 38 e kolay gecirirsin ama 41 den 42 ye gecmek adamin canini cikarir ayni hesap.

Pes etmeden salona git 4 ay sonra degisiklikleri goreceksin. Dogal beslen. Supplement sart degil.
    Eskiden bana da sıska derlerdi simdi 1.76 boy 95 kiloyum son 5 yıldır aralıksız vg ye devam artık okuz ayı hayvan demedikleri kalmadı.

5. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    body yapıosun diye dalga geçmelerinin sebebi senin iyi bir vucuda sahip olmandan korkmalarıdır.insanları tanırım biraz..sen bu siteyi iyice araştır..ve kesinlikle bu sporu yap..gelişmemen imkansız.

6. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    arkadaşım bence öncelikle arkadaş ortamını değiştir,beyinsiz kişilerle aynı ortamı paylaşma,sen onların dediklerini kafana takarsan üstüne daha çok gelirler,kim ne derse desin söyledikelrini sallama sporunu yap,bence salona tekrardan yazıl,beslenmene dikkat et,kendini her konuda geliştir,her konu hakkında söyleyebileceğin bişiler olsun,o zmn o gerizekalılara en büyük kapağı yapmış olursun.

Sayfayı Paylaş