Daha ne kadar kilo vermem gerek?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rango tarafından 4 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    arkadaşlar merhaba, daha önce de belirttim çoğu kez gören oluştur belki 110 kiloydum ben, yaklaşık 9 ay sonra bugün 78 kiloya düştüm ama hala göbeğim dümdüz olmadı, sanırım yağ da değil bu deri birikmesi gibi bir şey öyle değil mi? zira boyum 192 ve bu boya 78 kilo az bile. daha kilo vermem gerekir mi karnın gerilmesi için? (belimi kırınca six pack çizgilerim bile gözüküyor sert ama düz durunca yumuşacık) vallahi bütün isteğim kaçıyor bu yüzden cıpcılız bi şey oldum çıktım.

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Mide büyüklüğü ve yemek yemekle alakalı.Çözümü öğün sayısını yükseltmek ve her öğünde yenilen yiyeceği gramaj olarak düşürmek.Kısacası sık sık ancak azar azar yemek gerek.

3. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    abi onu da yapıyorum, deli gibi kardiyo yapıyorum aşırı zayıfladım ama şimdi tekrar kilo alırsam bu göbek olarak olcak diye korkuyorum işte.

4. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    rango aynı sorun bende de var . 3 ayda 14 kilo verdim boyum 1.84 kilo 81 ama göğüs ve göbek hala düz olmadı ve elimle tutunca avuç dolusu yağ tabakası geliyor :D
    ama t-shirt giyince gözükmüyor.şuanda evde ağırlık çalışması yapıyorum biraz da kardiyo bakalım ne olacak.kas kütlemi arttırmaya çalışıyorum umarım düzelir.işimiz zor gerçekten.

5. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    aynı sorun bendede var 105 den 78 düşdüm boy 1.75 ve bi yağ tabakası kaldı herhalde :D 1 aya body başlıyorum bakalm nolcak çözebilen varsa yardım :D

6. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    @rewind, @robertdecraon sizde kalması normal yine zira çok fark yok boy ve kilonuz arasında, zamanla daha da düzleşecektir.. bende şuan boyumla kilom arasında tam 15 kilo fark olmasına rağmen derim hala yumuşak. Yani kemiklerim görünecek derecedeyim dümdüzüm. Ama bu yumuşaklığa sinir oluyorum, zamanla düzeleceğini umut ediyorum. Kollarımda karnımda böyle şu an, anlamıyorum.

bir bilen çıksa iyiydi ama.

7. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    kas kütlesiyle düzelir umarım .

8. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    şu sıralar araştırma yapıyorum çoğu kişi kas kütleni arttırman lazım diyor ayrıca kardiyoyu da elden bırakmamak lazım diyorlar.bende böyle yapıyorum flexor hocanın evde dumbell'larla çalışma programını uyguluyorum.çıkmadan önce ip atlıyorum.ve tabi ki beslenme çok dikkat ediyorum.
    umarım düzelir.hepimize kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş