Daha hacimli gelişim için hangi ek suplement?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sir_ tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Gainer + protein + crreatin ile kombine edilirse kilo artışı daha fazla olur.

2. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Karbonhidratı birçok gıdadan kolaylıkla alabiliriz, peki kaliteli proteini? O yüzden ben herzaman olduğu gibi içerisinde birsürü maddeyi bulunduran metebolizmayı zorlayan "gainer" ları önermiyorum. Hele hele alerjik bir bünyeniz varsa gainerlar kaşıntıdan başka birişe yaramıyor. Onun yerine hacim için,

Creatin-Whey protein-Glutamine-B kompleks vitaminleri-Balık yağı gibi destekleri kullanırsak daha sağlıklı bir kilo artışımız olacaktır.

Gayet yeterli ve etkili olacaktır.

İyi çalışmalar dilerim...

3. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Şu anda elimde 80 YTL var sizce kreatin mi alıyım yoksa 1.5 kiloluk weider gainer mi.Cevabınızı acilen bekliyorum hemen bu gün gidip alıcam çünkü.

4. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

Gaineer al derim alabilirsen 4.5 kiloluk almaya çalış daha uzun kullanırsın.

sir_ bunu beğendi.
  5. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Ya aslında 3 kiloluk gainer almayı düşünüyordum 110 ytlye. 80 milyon zaten kendi param bir de annemden 30 milyon alırsam bana baya kızar:)) bizde mecburen 1.5 kiloluk alıcaz 65 milyona weider gain.Önümüzdeki haftada creatin alırım.Bir anda hepsini almam mümkün olmuyor.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  7. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "sir" madem elinde 80 ytl var, GNC WEIGHT GAİNER öneririm, 2.6 kg fiyatıda 70-75 ytl civarındaydı, 1.5 kilo çok çabuk tükenir, gerçi Gainerların genel özelliği bu illaki 3-4 ölçek koyman gerekiyor. Fakat AllStars ZELL TECH 1 kg bu şekilde değil ufacık bir ölçeği var vede günde 2 ölçek yetiyor, buda 70-80 ytl civarındaydı, ama yinede sen bilirsin weider'ın gainerından kullanmadığım için bu ürün hakkında pek bir yorum yapamayacağım...

8. h3m4n

h3m4n Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bencede yanı bır senedır bu sporu yaptıgını soluyo gec bıle kalmıs

9. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "sir"in açıklamasını,yapılan yorumları ve şu anki durumu iyice okunup anlaşılırsa ortada geç kalınmış bir olayın olmadığı açığa çıkar...

sir_ bunu beğendi.
  10. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Son anda karar değiştirip ve parayı denkleştirip 100 TLye 2.7 kiloluk Optimum serious Mass aldım.

11. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ürünü bölerek kullanırsan daha faydalı olacaktır,Kalite ürün almışsın yalnız ürünün en iyi şekilde etkisini görmek istiyorsan az az kullanma,belirtilen porsiyon miktarından fazlada kullanma yani paranı çöpe atma, örneğin günlük 1 porsiyon 4 ölçekse; 2 ölçek sabah kalkar kalkmaz ve öğleden sonra öğün arasında 2 ölçek kullanırsan etkisini daha iyi görürsün bu şekilde ürünü israf etmemiş olursun,ayrıca beslenmeye önem ver en önemliside bu..
    Başarılar "sir"....

sir_ bunu beğendi.
  12. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Dediğini zaten hep uyguluyordum.4 ay önce gfm whey protein tozu almıştım gerçekten iyi bir üründü fakat gramajı azdı.Bende bu ürünü günde 2 kaşık olarak kullandım ve hiç bir faydasını görmedim yani protein tozunu veya gaineri az kullanınca kesinlikle etkisi olmuyor bunu şahsen yaşadım yani verdiğim 100 milyon sırf tutumlu kullanmak nedeniyle boş gitmişti.Ama artık hakkını verek kullanıyorum ve kilo artışı gerçekten etkili oluyor bu arada kilo 83 tü şimdi 84.5 oldu.:)

13. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    "sir" daha önce gfm'yi duymamıştım,yurt dışından falanmı getirttirdin?besin değerleri az ve sen 2 kaşık kullandınweightlifter işte buda sana bir tecrübe olmuş..
    Ürünleri alırken, hemen Gramajıyla fiyatını karşılaştırma,öncelikle besin değerleri ve hazmının kolay olması daha önemlidir bence..
    Bu kilo artışı ne kadar bir sürede oldu?
    Galiba yavaş yavaş Bulk oluyorsun,bu sevindirici bir olay, aynen bu şekilde devam et,bu ürün bittikten sonra resim ekleyip değişimleri bizimle paylaşırsan çok memnun kalırım çünkü bende senin gibi İyi bir Bulk dönemi geçirmeyi planlıyorum, biraz birikim yaptıktan sonra Mühimmat'ı depolayacam ve bir yandan beslenme bir yandan ürünleri kombine edince İyi ölçü alıp Bulk olabileceğimi tahmin ediyorumthums:

sir_ bunu beğendi.
  14. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Yok canım duymuş olmalısın weider GFM whey protein adında 750gr gerçekten iyi bir ürün, weiderin ürünlerini bilirsin.Bu arada optimum gainerde nedense sütle karıştırdığımda acayip köpürtüyor ve tamamen süte karışmıyor parçacıklar kalıyor nedeni ne olabilir sütle iyi karışmıyor olabilir mi.Veya mikser mi kullanmalıyım.

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben optimumun caseini kullaniyorum,sutle karistiriyorum,evde 2 mikser var,biri eski biri biri yeni,eskisi ile yapinca protein kabin kenarlarina yapisiyor muhtemelen eski ve yavas olmasindan kaynaklaniyor bu yuzden sende mikserde dene.

sir_ bunu beğendi.
  16. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ben gfm'yi tek marka olarak düşündüm, evet Weider CFM Whey protein yeni sistem teknolojisi kullanılaran iyi izole edilmiş bir ürün ,CFM (Çapraz Akış Mikrofiltrasyon)

Karışım yaparken mixer'e sütü önce koy daha sonrada tozu ilave et bu şekildede deneyebilirsin, ayrıca tozu koymadan önce sütü koy ve kapağı kapalı bir şekilde karışımın yapılacağı bütün alanı sütle ıslatmaya çalış ve daha sonra tozu koyup deneyebilirsinthums:

sir_ bunu beğendi.
  17. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    sayın hocalar profesyoneller yada bu spora uzun yıllar gonul vermış arkadasların cevaplarını beklıyorum. forum başlığını acan arkadas kusura bakmasın ama soracagım soruya en yakın o nun baslıgıydı o yuzden onunbaslıgı altında sorucam. yenı baslık acmak ıstemedım. her uye kendı derdı yada sorusu ıcın bı baslık acarsa bunun sonu gelmez bınlerce baslık acılır dıye dusundum. o yuzden bu baslıkta soruyorum umarım sorum arada kaynamaz... ve arkadaşlar lutfen uzun yazılarıda okuyunuz cunku bazen usenılıyor ama her bılgıyı detayı yazıncada uzuyor yazı.

neyse konuya geceyım:

kişisel bilgiler: yasım 32 bb ı 5 yıldır yapıyorum. olculerım; omuz 136 gogus 118 kol:40. kılo:92 boy:1.85
    bazı arkadaslar gıbı profesyonelce yapamıyorum zaman acısından ama cok duznelı olarak devam edıyorum.(5 yıldır) 9-18 arası masa bası bı ıste calısıyorum. o yuzden heran her ıstedıgımı yapmam yada yemem her zaman mumkun olmuyor.
    beslenmem: kahvaltı(8de) proteğin tozu(10da) ogle yemegı (12.30)makarna yada pılav(15.30) proteğin tozu(16.30) antnenman(18.30) proteğin tozu(antrenman sonu) aksam yemegı(20.00) proteğin tozu (21.30) arada meyva yada atıstırma yatmadan once protegın. tabı bu protegın tozum oldugu zaman eger yoksa tozları cıkarın ole yıyorum.
    sorum: haftanın 4 gunu antrenman yapıyorum (p.tesı-salı-cars-cuma) ki yeni gectim daha once 3 gun calısyordum. hayatımda ılkkez suplemen kombınasyonu yaptım ve yenı bıttı(bsn + whey) (kombınasyonlar ılgılı baslıklarda var yenıden yazıp uzatmayayım) . bu kombınasyonlar bıtelı 3-4 gun oldu 1 ay ara verıp tekrar bı kombınasyon yapmak ıstıyorum. suplementler konusuda cok deneyımlı degılım o yuzden sızden onerı beklıyorum. ancak bı ıkı husus dıkkate alınarak. 1.si) kombınasyona herseyı dahıl edebılrısınız(multıvıtamın+creatın+no+yag yakıcı+balık yagı vs vs) 4 4 luk bır kombınasyon olsun ıstıyorum. 2.si)kombıneye nısan bası baslayacagım yanı artık yaza ramak kala baslayacagımda dusunulerek kombıasyon onerısıbeklıyorum. yani bu kıs donemı hacım yapayım derken hafıf gobek vs de oldu o yuzden kas kaybını mınımumda tutat hatta ve hatta hala hacım yapabılecegım( kollarda hacım olsun yeter dıger bolgelerı yeterlı buluyorum) ama aynı zamanda vucududa sekıllendırebılcegım bı kombınasyonu onerırsenız sevınırım. yanı amacım olumune dıyet yapmak degıl kı zaten yapamamda ama kollarda hacım yapma sevdasına fazla kacırmısım beslenmeyı vucut sımetrısı bozuldu hafften.... o yuzden hacım koruyarak ve dedım gıbı hafıftende hacımlenerek yaza uygun bı kombınasyon onerınızı beklıyorum.
    sayglar..........

18. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Potein: WEIDER-CFM WHEY PROTEIN (% 87 whey)
    Amino Asit:Universal Nutrition Amino 3001(1 Tablet 3001 mg Amino Asit içerir)
    Glutamin: WEIDER L-GLUTAMINE
    Creatin: Unıversal Nutrıtıon Cell Pro
    Yağ Yakıcı:Hydroxycut hardcore (Muscleteceh)
    Multivitamin: Mega Men (GNC)
    Balık Yağı:Skip Omega-3
    Kolay Gelsin....

therion bunu beğendi.
  19. imsi

imsi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MUSCLETECH WEIGHT GAINER HARDCORE ? kilo alma ile ilgili soru ?

herkese selam ben 17 yaşında 178 boyunda ve 57 kilo ağırlığındayım ve kilo almak istiyorum bunun için hepsiburada.comda http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=354266&productid=spormus07 bu ürünü gördüm almayı ve evde kullanmayı düşünüyorum her hangi bir zararı olurmu ne kadar sürede ne kadar kilo alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar

Edit: Açtığınız konuyu uygun başlıkla birleştirdim.
    Konu açmadan önce ilgili başlıkları araştırınız, forum kurallarını okuyunuz.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ekim 2008
  20. imsi

imsi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu sorumu cevaplayacak bir bilen yok mu?

Sayfayı Paylaş