Düzensiz yeme bozukluğu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Cansins tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cansins

Cansins Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Sürekli bir şeyler yemek istiyorum resmen mutfak faresi gibiyim canım sıkıldıkça hiç bişey olmadığını bilmeme rağmen buzdolabının kapağını açıp kapatıyorum bir şey yiyemeyince moralim bozuluyor miğdem beynime resmen yemek yemek sinyalleri gönderiyor saat başı aç olmamama rağmen :( çok istikrarsız bir kızım kilomda çok değil 60 kiloyum sizce bunu nasıl yemebilirim bu durumu yaşayanlar var mı düzenli olarak fitnessa başladım ama beslenmeme dikkat edemeyincede yaptığım sporu tam yapmış gibide hissetmiyorum:(:confused:

2. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Muhtemelen kan sekeri seviyesindeki dalgalanmalardan dolayi (kotu beslenme sonucu)bunu yasiyorsundur.
    Aciktikca elma,salata,ton baligi,kahve,mandalina gibi besinlerle acligi gecistirebilirsin..
    Ozellikle tarcini bol kullanmaya calis kan sekerini düzenler aclik hissinin bastirilmasinda katkisi olur..

stefan35 bunu beğendi.
  3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Servet Dağlı nın dediği gibi basit şekerlerdeb uzak durmalısın. Protein ve sebze ağırlıklı beslenmelisin özellikle lifli besinlere yönelmelisin.

Sayfayı Paylaş