Düzensiz Cardio ile 3 ayda 7 Kilo verdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hyd tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hyd

hyd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,
    Gerek dersler gerek başka sebeplerden dolayı kilo aldım ve vermeye karar verdim yaz başında. Suratım iyice şişmişti ve rahat edemiyordum.

Daha önce spor geçmişim de olmadı. Beslenmemi kısmen düzene soktum yağlı yemeklerden kaçındım ve tatile çıkmadan önce insanity programına başladım. Bu programla ilk hafta özellikle çok zorlandım fakat hamlığı atmama yardımcı oldu. Yaklaşık 1 ay tatilde geçirdim orda ister istemez dışardan yemek zorunda kaldım ama abartmadım. Tatilden geldikten sonra da 2 günde bir, günde 1 saat koşu yapıyorum.

Benimki başarı bile değil ama forumda konu açmak istedim. Şuan hala yağlı vucudum var ne yapmalıyım sadece cardioya devam edip yağları biraz daha yakıp salona mı gitmeli yoksa cardioyu azaltıp salona mı yazılmalı?
    boy 174 civarı

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bence hem ağırlık çalışıp hem kardio yapmalısın. Ağırlık çalışmakta baya bir kalori yaktırır. (Yaptığın şiddete bağlı tabi).

3. muhammet467

muhammet467 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Valla helal olsun cok güzel eritmissin yağları . su kardiyonun yanına ağırlık antrenmanıda eklersen . Sonucları cok daha iyi olacaktır. Yalnız 1 saat koşu tüm enerjini alır ağırlık calısamaz hale gelirsin o yüzden ağırlık antrenmanından sonra yapabildiğin kadar kardiyo yapabilirsin .Nacizane görüsümdür. Yanlıs varsa düzeltin arkadaslar .

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş