Dün başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Serkan066 tarafından 8 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Serkan066

Serkan066 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hoca bana aletlerin nasıl kullanacağını gösterdi. Daha ne kadar böyle gösterir sizce? 1 gün gösterip boş mu bırakıyor yoksa 2-3 gün alışmam için gösteriyor mu? Birde beslenme programı vermedi normal mi bu? Bu arada ölçüm yapmadı hoca 2.günde istesem yapar mı yoksa bazı salonlar yapmıyor mu

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Ah şu spor salonları ve hocaları:)
    Geçenlerde spor salonu işleten ve yüze yakın öğrencisi olan bir hoca ile DNA ve spor ilişkisi üzerine konuşuyorduk.
    DNA hasarı ve onarımından bahsettim.
    DNA onarımı diye bir şey yoktur ,dedi ve kestirip attı.
    Halbuki DNA hasarı ve onarımı çalışmaları ile NOBEL ödülü aldı bilim adamları. Kendisine uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makaleleri referans gösterdim ama alakasız şeyler söyleyip gitti.
    Ben Genetikçi olduğum halde, yıllarca bu işin eğitimini alıp, aylarca laboratuvarlarda sabahlamış birisi olduğum halde, üstelk Amerikanın en iyi Genetik okullarında bu eğitimi almama rağmen bana dönüp;
    sen nasıl genetikçisin, bu işi bilmiyorsun, dedi.
    DNA nın açılımını bilmeyen birisi, bana bunu dedi:)

Bu tepeden aşağıya yanlış bilgilerle donatılmış adam, salonunda yüzlerce insana hocalık yapıyor ve Türkiye böyle hocalarla dolu.

Herşeyde ehliyet ve lisans istenir ama spor salonları gibi(sağlığı etkileyen mekanlarda), gençlerin sağlığı kendini hoca zannedenlere emanet.

Youtubedaki youtuberları izlemen bunlara nazaran çok daha iyi olur.
    Yolun açık olsun kardeşim:)

Son düzenleme: 8 Eylül 2017
    Serkan066 bunu beğendi.
  3. rainfit

rainfit Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum forumu iyi oku beslenmeni programını kendine çıkar hocayla falan uğraşma çünkü emin ol hocanın umrunda değilsin kendini burayı okuyarak geliştirebilirsin.

Serkan066 bunu beğendi.
  4. karhant

karhant Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hocaların çoğunun (sözüm meclis dışı) umrunda olduğu tek şey para

Serkan066 bunu beğendi.
  5. Serkan066

Serkan066 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bildiğiniz video falan var mı arkadaşlar bakıp hareketleri ogrenebilecgim
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2017 ---
    Hoca aslında iyi biriydi tüm hareketleri yanımda oturup gösterdi antreman programı verdi bide, hoca 2.-3.günde böyle ilgilenir mi yoksa serbes mi bırakır

6. karhant

karhant Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    o hocaya göre değişir ben kendimden örnek veriyim ilk gün gösterdi hareketleri dedi 1 hafta bunları yapıcan sonra program verip yolladı para işide 2 3 gün geciktirelim parayı surat beş karış parayı bi veririm sonra ooo hoşgeldin falan başlar
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Eylül 2017 ---
    istediğin neredeyse bütün hareketler hakkında forumda konu var ben hocalardan öğrenmedim hareketleri bi forum bi youtube

7. Serkan066

Serkan066 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tamamdır. Bu arada dün ilk antermandan sonra ağrım yoktu fakat bugün kolumu açınca ağrıyor sence anterman'dan mıdır yoksa başka bir şeyşeyden midir çünkü aradan 1 gün gecmis

8. karhant

karhant Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kolların ilk defa ağırlık kaldırıyor sonuçta bu süreç ısınma süreci ilk hafta kendini zorlamamaya bak kolların ağrısı en geç 10 gune geçer yani o ağrı hamlıktan kaynaklanıyodur kafana takma beslenmene bak

Serkan066 bunu beğendi.
  9. Cenvager Cenk

Cenvager Cenk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende yeni başladım salonda hoca hareketi 1 kere gösterdi 3*10 yapınca yanıma gel dedi başımda beklemedi bile, bende youtube olsun bu site olsun elimden geldiğince doğru yapmak için araştırıyorum.

Sayfayı Paylaş