Düşük tekrar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve judgementday tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar 3 aydır 10 8 6 şeklinde çalışıyodum çok iyi verim aldım artık antrenman sistemimi değiştirmeye karar verdim. Her kasa bir hareket bi çalışmada 4 hareket program yazdım. 6 6 6 çalışmayı düşünüyorum sizce uygun mudur. Amacım squat deadlift bench presi yükseltmek strongman gibi bi vücuda sahip olmak. Derek Poundstone un vücudunu beğeniyorum. Sizce programım nasıl haftada 3 gün

FRONT SQUAT
    WHEEL ROLLOUT
    BARBELL CURL
    TRICEPS EXTENTION

PULL UP
    DONKEY CALF RAISE
    MILITARY PRESS
    DEADLIFT

BACK SQUAT
    LEG RAISE
    LEG CURL
    BENCH PRESS

2. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    bende bugün derek poundstone un videolarını izledim , strongman antrenmanı yapmayı baya bi istiyorum , forumda ciddi ciddi powerliftingle uğraşan varsa bilgilendirsin çok sevinirim

3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Halil diye arkadaş vardı powerci belki o bilgilendirir. İnternetten aradım çalışma rutinlerini bulamadım. WStrongest sen kaç tekrar çalışmayı düşünüyosun?

Son düzenleme: 7 Mayıs 2012
  4. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Program çok güzel düzenlenmiş bir tek leg curl'ü gereksiz gördüm, onun yerine stiff legged deadlift girersen daha randımanlı olur,her bölge için ek hareket girdiğine göre 3 set yerine 4 set 6'lardan girersen daha çok verim alacağını düşünüyorum.
    İyi sporlar.

judgementday bunu beğendi.
  5. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    ben bi çalışma rutini bulmuştum http://www.exrx.net/WeightTraining/PowerliftingPrograms.html burda bişeyler yazıyo. ama en sağlıklısı salonda işi bilen birilerinin göstermesi ( ki böyle birini bulmak çok zor ). şu an kafamda bi tekrar aralığı yok çünkü elimde hiç program yok . ben düşük tekrar yapınca doyamıyorum harekete yani o yanma olmuyo az tekrarda.

judgementday bunu beğendi.
  6. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Strongmanler düşük tekrar yapar düşük tekrar çalışman gerek. Exrx.net teki program güzelmiş kendi programımdan sıkınca onu uygulicam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08.05.12 00:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07.05.12 22:24 ----------

Yanlış yazmışım sıkılınca

7. wTurner

wTurner Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    6x6 iyidir.

Emreoz07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş