Düşük omuzlar ve evde veya salonda yapılabilecekler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Çeguevera tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Çeguevera

Çeguevera Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben 16.5 yaşında 177 boy 61 kiloya sahibim benim omuzlarım aşağıya doğru gidiyor genetik olarak sanırsam anneminde öyle çünkü dikkat ettim bu yüzden giysiler üzerimde iyi durmuyor eğer omuxlarımı dik tutmassam dik tuttuğum zaman ise baya iyi görünüyorum ağrı filan yapmıyor dik tutmak sadece bazen biraz kasıntı duruyormuşum gibi hissediyorum 1.5 yıldır yüzüyorum haftada 3 gün genelde bu dik tuttuğum zaman omuzlarımı baya farkediliyor geniş omuzlu duruyorum ama serbest bıraktığım zaman yine omuzlarımda gelişim belli oluyor ama çok az dikleşmemiş sadece biraz genişlemiş olabilir doktora gittim bana skolyoz için röntgen çek dedi ama oda anlayamadı dışardan bakınca nie öyle durduğumu büyük ihtimal skolyoz yok bende ama yinede çekticem röntgen sizden bana böyle yaparsan dikleşir tarzında tavsiye verebilecek varsa veya şu hareketleri yap tarzı sevinirim. Birde böyle ameliyat olup olmadığını bilmiyorum omuz dikleştirme Tarzında kafama takılıyor çünkü bu konu birde evde mekik barfiks ve sınav çekmeyi düşünüyorum bu hareketleri yapdıkdan sonra çok fazla Protein almam gerekirmi salonda yaptıkları spor gibi yoksa karbonhidrat Protein filan farketmez mi ne yediğim birde bu hareketleri yatmadan önce yapıp yiyip yapabilirim vaktim olmuyor ve evde olmuyorum bi sorun teşkil eder mi

2. serhat98

serhat98 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Benim omuzlarımda düşük genetikmi bilmiyorum omuz antremanlarını aksatmadan calisirsan duzeltebilirsin diklesmese de omuz baslari buyuyup yuvarlaklasacagindan guzel bir goruntu ortaya cikar dusuk omuz okadarda kotu birsey degil aksine calisirsan senin icin bir artiya donusebilir genis dusuk hacimli bir omuz iyi de bi trapez cok güzel bir görüntü olur

Sayfayı Paylaş