Düşük Kilo Yağlı Vücut

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve votkasarap tarafından 14 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. votkasarap

votkasarap Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba düzenli-düzensiz vücut çalışıyorum. Başladığımda 73 kiloydum 64 e düştüm. Kol ölçülerim 4-5 cm, omuz ölçüm 8 cm kadar büyüdü. Diğer yerlerde de aynı şekilde gelişmeler oldu fakat vücudum hala yağlı. Özellikle göğüs ve bel çevrem de aşırı yağlanma var. Bunları bir miktar azalttım ama hala rahatsız ediyorlar. Görenler yağlı durmuyorsun dese bile tişörtü çıkarınca durum aynı olmuyor. Antrenman sonrasına kardiyo çalışması eklemeli miyim yoksa kilo almaya devam mı etmeliyim? Nasıl bir yol izleyeceğimi bir türlü çözemedim.

2. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Fotoğrafını atarsan ona göre yorum yapabiliriz.

3. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    verdiğin bilgiler çok eksik

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bu durum 5-6 sene önce cok kafamı kurcalıyordu benimde. Kilom düşük olmasına rağmen vücudum yağlıydı. Şimdi vücudundaki kas miktarı arttıkça daha yağsız görünürsün yağ miktarın aynı kalsa bile, bu zaten temel bir şey fakat fikir olsun diye şöyle bir şey söylicem sana bacakların nasıl? Yani kaslı mı ya da yağlı mı?
    Genetik olarak bacakların diğer bölgelerine göre daha az yağlanıyor olabilir, haliyle kilolar üst vücutta toplanınca tartıda bi yanılma görünebilir
    Bundan hariç bacakların yeterince kaslı da olmayadabilir. Aynaya bakınca genelde üst vücudumuzu inceliyoruz ve tartıyı buna göre yorumluyoruz. Fakat bacaklar vücudun yarısını oluşturuyor. Bu yüzden tartıda da etkisini göstereceğini düşünüyorum, bu konuda da bize biglendirme yaparsan daha iyi yardımcı olabiliriz

5. votkasarap

votkasarap Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bacaklarım üst vücuduma göre daha yağsız ve inanın kas daha çok belli oluyor. Mesela yatarken felan bacaklarım ince olmasına rağmen kaslar farkediliyor. Kollarım ve omuzlarım kiloma göre iri olduğu için hiç kimse kiloma inanmiyor. Herkes 70-75+ durduğumu söylüyor.

Sayfayı Paylaş