Cycling,Total Body,Crunch,Lower Body ???

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve StiF tarafından 8 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. StiF

StiF Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba

Ben haftanın 4 günü ağırlık antrenmanı yapan eğer boş vaktim olursa da ağırlıktan sonraki gün kardio ve karın egsersizleri yapan bir adamım.2 ay önce başladığım spor salonunda başlıktada okuduğunuz gibi grup egzersizleri mevcut.Bu egsersizlerin içeriğini az çok biliyorum.Merak ettiğim şeyler ise;

*Ağırlık antrenmanı yaptığım günler bu egsersizlerin herhangi birine katılmam gelişime katkıda bulunur mu?

*Total body antrenmanı dumbellarla tüm kas gruplarını çalıştıran bir egzersiz e ozaman sadece bunu yapmak ne gibi bir değişikliğe neden olur ? Yeterli midir?

*Ağırlık çalıştığımın ertesi günü cyclinge girmem doğru mu? Cycling ten sonra girebileceğim bir egzersiz de varmıdır ? Yani şunla şu aynı gün yapılırsa daha iyi sonuç verir gibisinden...

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Madem böyle egzersizler var bende max. verim alabilecek şekilde faydalanıyım diyorum.Şimdiden Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş