Crossfit antreman

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve ErolTabak tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ErolTabak

ErolTabak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhabalar;
    İnternette Haftalık crossfit antreman programı bulabileceğimiz siteler biliyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim..

2. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
    Erol Bey,

CrossFit bir marka, antrenman programını yazanlar ise bu markanın kullanım hakkını alan salonlar. Yani her salonun kendine has bir programlaması var. Diyelim takip edecek iyi program yazan bir salon buldunuz ve internetten takip ediyorsunuz, bu sefer sıkıntı bu hareketleri öğrenmesi ve uygulaması olacaktır. Koparma, silkme hatta bunlara göre kolay gelen ama aslında bunlar kadar üzerinde durulması gereken squat varyasyonları, deadlift varyasyonları, press varyasyonları, bunları ne yaptığını bilen eğitmenler eşliğinde yapmalısınız.

Yaşadığınız şehri belirtirseniz daha rahat yardımcı olabilirim.

İyi sporlar.

3. ErolTabak

ErolTabak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevabınız için teşekkürler, ben Muğla' da yaşıyorum da böyle bi Salon fırsatım olmadığı için sadece antreman programını sormuştum. Görünüşe göre biraz daha bekliyecez:)
    İyi sporlar..

4. Jacklifter

Jacklifter Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    CrossFit Level 1 Trainer
    Yer:
    Ankara
    Şu an Muğla'da resmi bir eğitmen veya salon gözükmüyor, maalesef biraz daha bekleyeceksiniz.

Zaten hızlı bir büyüme oranı var şu an CrossFit'in Türkiye'de. İstanbul'da 11 salon olacak, Adana'da yeni açıldı, Ankara'da ben açıyorum yakında, İzmir'de açılacağını duydum. Yani büyük şehirlere yavaş yavaş dağılmaya başladı, önümüzdeki senelerde teker teker açılacağını düşünüyorum her ile. :)

ErolTabak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş