Creatin hakkinda benim bilmediklerim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ArdaFit tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar. Ben optimum creatin ve optimum whey gold aldim. Normalde antrenmandan 30dk once 5g creatinimi ve ant sonrası 1olcek whey aliyordum. Fakat bana herhangi bir zamanda creatini alsanda olur dediler banada spor sonrasi ikisini karistirip almak daha kolay geldi simdi sorularima gecicem. wheyi 300 creatini 200ml su ile tuketirdim simdi ikisini birlikte alacagim icin 500ml su ilemi tuketmeliyim. 2. olarak bu creatini spor sonrasi alinca benim ant sirasinda kaslarda atpnin uzun sure kalmasini nasil saglayacak. 3. olarak yukleme olayi olmalimi
    4. olarak spora gitmedigim gunler almaliyim ve 1ay hergun kullanirsak galiba 1hafta kullanmamak gerekiyormus bunun sebebi ne ve dogrumu ? 5. olarak duydugum kadariyla creatini kullanmayi birakinca kaslarindaki su azaldigi icin kuculuyormussun dogrumu ? Belki bu sorular daha once sorulmustur ama ben tam olarak bunlarin cevabini goremedim. Eger varsa cevaplari link atarsaniz sevinirim veya cevaplarsanizda sevinirim

2. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Antrenmandan sonra whey ile creatin 300 ml su ile alabilirsin sıkıntı yok yükleme yapmanada gerek yok spor yaptığın gündede yapmadığın gündede 5 gr al 6 hafta kullan 1 hafta ara ver creatin hacimli görünmeni sağlar bıraktığın zamanda ufakta olsa küçülme görebilirsin en önemlisi bol su iç 3 ltden aşağı olmasın mesela günlük çok önemli

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Anladim peki soyle birsey diyorlar spordan once alirsan spor esnasindada ekstra guc artisida sagliyor ama ne kadar dogrh bilmiyorum ve creatini birakinca eskisi kadar kuculuyormu vucut yoksa belli bir orandami. Daha once kullanmadigim icin bilmiyorum

Sayfayı Paylaş