Cok zayifim yeni basladim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kotbus tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kotbus

kotbus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boyum 1.90 kilom 63 biraz arastirdiktan sonra vucut gelistirmenin faydali olacagini ogrendim. Forumda kilo almakla igili olanlari okudum aklimda az cok bir diyet sisteminolusturdum yarindan itibaren basliyorum fitnessa, kaburgalsrim gozukuyor bacaklarim ve kollarim cok ince hangi hareketlerle baslamaliyim ya da ne kadar zorlamaliyim ? Boyum uzun yeterince agirligin da zararli olacagimj dusunmuyorum onerileriniz bekliyorum

2. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    bende senin durumundaydım cok zayıftım 48den 56ya cıktım ins. Dahada artacak. Daha çok hacim amaclı çalışmalısın. Ve sadece üst vücut degil tüm vücudu düzenli sekilde calıstırmalısın. Sadece Çalısmakla olmaz. beslenme ve uykunda düzenli olmalı. Fitnessda harcadıgın kaloriyi kesinlikle telafi etmelisin. Dedigim gibi hareketlerin hacim odaklı olmalı fitness bölümünü tam olarak bilmiyorum ama bb bölümde az tekrar cok agırlık seklindedir. Biraz arastırma yapmalısın hacim odaklı hareketler konusunda.
    Biraz cok konustum galiba. :)

kotbus bunu beğendi.
  3. burak17

burak17 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    bende 2.5 ay önce başladım boy 1.90 kilo 60.700 dü şu an 70 kiloyum baya bi etkisi oluyo sürekli karbonhidrat agırlıklı beslen ben yatmadan önce 1 ekmek yiyodum ilk ay 3 kilo kadar aldım ölçüler 1 2 cm oynadı 2.ay dan sonra zaten acılıyosun tüm ölçülerim 2.ay sonunda 5 er cm attı düzenli ve sistemli bi şekilde yaparsan gerçekten oluyo çıktıgım en yüksek kilo şu an bende şaşırdım :)

kotbus bunu beğendi.
  4. kotbus

kotbus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sagolun birazdan gidicem imkanlari gordukten sonra yazarim tekrar sagolun en azimdan umudum var artik :D

Sayfayı Paylaş