Clenbuterol ve Tiromel Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ÖğrenciBB20 tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ÖğrenciBB20

ÖğrenciBB20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,
    Sorum şu olacak: Clenbuterol ve tiromel kullanmayı düşünüyorum.Zararları en aza indirme yolunda öneri ve fikirlere
    ihtiyacım var.Uzun süre kullanmak istemiyorum.1 ya da 2 ay max.Bu durumda zararını görür müyüm?
    Yağ oranım %14-%15, kilom 87.Hedef %8-%10.
    Zararını görmekten korktuğum için deneyimli arkadaşların fikirlerin bekliyorum.
    Eğer olurda yan etkileri ile karşılaşırsam ilacı bıraktığımda geçer mi?Ya da ne yapmam gerekir?
    Son olarak bu ikisini nasıl kombine etmeliyim?Karaciğer ya da böbrek desteği vs. gerekir mi?

Lütfen istenilenden başka şeyler yazmayın.Neyin ne olduğunu ve vücudumu tanıyorum.O yüzden tekrar düşün
    ve benzeri şeylerden ziyade yardımcı olabilecek şeyler yazın.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler!

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Sebebi ne 170 kiloluk bir kas yığını oldun da mı buna gereksinim duydun. Mr Olympia ya katılmayı mı düşünüyosun? :D

3. ÖğrenciBB20

ÖğrenciBB20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sirf senin gibilerden uzak olsun diye orda demisim degil mi vazgecirici degil yardimci olacak cevaplar verin diye.kalkip dedigin seye bak.sadece 100kg+ adamlar mi yag yakma ihtiyaci duyar? Onu da gectim ben burada neden bu ilaclara basvurmayi dusundugumu satirlarca yazabilirim ama ozet gectim.kisacasi gereksiz yere salca olmussun soruma.yardimci olamiyosan kostek de olma.

4. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Forum mantığında köstek olmak diye birşey yok beğenmediğini görmezden gel. Hem başlığını yukarı taşıdım fenamı oldu :) Hem kimseye birşey açıklamana gerek yok öyle birşey demedim kendi vicdanına açıklama yapabilirsin.

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Uyarı: Konuyu diğer üyelere kısıtlayıcı kelimeler kullanmak yasaktır. Başlık yeniden düzenlenmiştir.

shaq bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş