Clenbuterol kulanimina basladim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bektas yilmaz tarafından 9 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bektas yilmaz

Bektas yilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Dun itibariyle clenbuterol kullanmaya basladim cok fazla kisi bu hapi kullanmaya ilgi duyuyor ama sonuclarini ve yan etkilerini merak ediyor. Ben sizlere gun gun tecrubelerimi yazicam ve temmuz 10 da oncesi ve sonrasi olarak resimlerimi paylasicam konuyu takipte kaliniz.
    Bir kere dusuk karbonhidrat ve yuksek proteinli bir diyet uyguluyorum ortalama bir ogunum 40-50 tl arasi bir rakama tekkurul ediyor kaliteli protein tuketiyorum. Besleme bu sporun herseyi oyuzden ilk olarak ona dikkat etmeliyiz

1. Gun
    clenbuterol 40mg kullandim spor oncesi ictim hap cok kucuk icimi basit . Spor esnasinda kalp atislarim ilk basta beni tedirgin etti fakat o ritme piskolojimin alismasi 5 dk kadar surdu . Cok fazla terleme yapiyor spor esnasinda bu bir gercek fakat spordan sonra her hangi bir terleme olmadi vucudumda gunluk 3lt su iciyorum. Spordan sonra ve halen ellerimde titreme gibi bir his var ve kalbim halen normale gore daha hizli atiyor doktor sonucu degil hissetigim bu piskolojik olabilir uykusuzluk problemi yasamadim ilk gun aksine cok rahat uyudum. Acikcasi ilk gun icin cok soylenecek birsey yok doz yukseldikce daha net konusabilirim 2 gun sonra yine bu saatlerde 80 mg alip tekrardan konuyu gunceliycem

uğur bulut bunu beğendi.
  2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ne yediğine örnek verebilir misin 40 tl tutuyor

3. Bektas yilmaz

Bektas yilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bu oglen 100 grm lokum - buyuk porsiyon organik lor peynirli salaya bir kase ev yogurdu ananas tarcin avokado shake dişardan sipariş oldğun icinde biraz pahalı kardeşim

4. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    nusretten mi abi

mrthr35 bunu beğendi.
  5. Bektas yilmaz

Bektas yilmaz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Nusret degil

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Forumda steroid konuları 'Doping ve Hormonlar Bölümü' dışında konuşulması yasaktır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

respect2us.23 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş