Cleanbuterol yeme içme

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dertlerederman tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dertlerederman

Dertlerederman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kankalar kesin kafaya koydum 6 aylık sporcuyum cleanbuterol kullanip %14 olan yağ oranını %9 10 çekip temiz görerek büyümek istiyorum. Kahve içme falan diyorlar taktik verebilir misiniz cleanle beraber ne yenir ne yenmez ne içilir ne içilmez yeşil çay içilir mi vb

Birde ben concerta ilacı kullaniyorjm clenle beraber kullanırsam Allah'ı görür müyüm teşekkürler

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Ben önceki konuya da yazdım. Dinlemeyeceğini biliyorum ama belki ileride aklı başında arkadaşlar bu konuyu görür ve hayatlarını riske atmazlar diye yazıyorum.

Clenbuterol, B2 sempatomimetik bir ajandır. Sempatik etkinliğin B2 reseptörleri kalp üzerinde bulunur. Bu sayede kalbi normalden fazla attırarak yağ yakımına yol açar. ANCAK ARİTMİ, KALP ÇARPINTISI, TAŞİKARDİ, HATTA VF İLE ÖLÜME KADAR GİDECEK YAN ETKİLERİ VARDIR.

Sen üstüne üstlük Ritalin kullandığından bahsetmişsin. Ben de sana etki mekanizmasını yazayım. Norepinefrin/Epinefrin dediğimiz katekolaminlerin geri uptake'ini inhibe ederek sinaptik aralıkta bolca kalmasını sağlar. Bu sayede kişinin SEMPATİK ETKİNLİĞİ ARTAR. AAA O DA NE? EVET BU İLAÇ DA AYNI CLEN GİBİ, KALP ÇARPINTISI YAPAR, ARİTMİ YAPAR...

Benim bir hekim adayı olarak böyle bir saçmalığın kullanılmasını önermem mümkün değil. Ama kendiniz istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Kimisi ikisinden kokteyl yapar içer 10 yıl hiçbir şey olmaz, kimisi ilk içişinde eşek cennetini boylar. Yan etkiler kişiye özgüdür ve önceden tahmin edilemezler. Hayatıyla kumar oynamak isteyenler buyursun.

MrDiyar bunu beğendi.
  3. Dertlerederman

Dertlerederman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kanka üç gündür bu hapı adan Z e araştırdım sağlıklı olup ölen kimse yok ölenler ya kronik hasta ya DPT kullanmışlar clenden ölen bulamadim şöyle bir Allah'a bakıp geri gelenler var ama ölen dediğim gibi

4. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Google varken tıp eğitimine gerek yok bence de. Dewamke.

ulaire ve Despa bunu beğendi.
  5. Dertlerederman

Dertlerederman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kanka atın ölümü arpadan olsun iki ilacı aynı anda alsam birbirini tetikler mi zararları katlanır mi concertadan bahsediyom

6. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Yan etkisi muadillerine göre az bir SSRI kullanırken, basit bir ağrı kesici alacağım zaman bile prospektüsüne bakardım SSRI'larla etkileşime geçme ihtimali var mı diye, bu arkadaş Doping almayı düşünüyor :D A'dan Z'ye araştıran arkadaşa sorsan Stack'lerin S'sini bilmez.

Dostum burada NeverEnough hocam ciddi bir şekilde uyarmış, kullandığın ilaç ile oluşabilecek etkileşimi de yazmış. Bahsettiğin yağ oranlarına düşmek için illa doping'e gerek yok, sabah aç karna kardiyo(bcaa alabilirsin), disiplinli bir diyet ve antrenman düzenini bozmazsan yapılabilecek bir şey. Daha henüz 6 ay olmuş başlayalı, ha diyorsan ben işin kolayına kaçıp doping alayım hadi kaçtın diyelim adam gibi beslenmesi olmayan biri o yağ oranlarında DOPİNG'E BAĞIMLI HALE GELİR çünkü o diyeti uygulayacak iradesi yoktur, ilacı kestiği anda vücudu o görüntüyü kaybedecektir. O yağ oranlarında sorun, inmek değil o yağ oranlarında kalmak.

Başka bir riski daha yazayım, doping yüzünden hastalandın ve hastaneye düştün diyelim ortalık zaten Covid-19'dan dolayı berbat bir halde birde o berbat bağışıklık sistemi ile virüs kaparsan Allah rahmet eylesin

NeverEnough bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş