Clean bulkta meyveli yoğurt ve yulaf ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 19 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Meyveli yoğurt ve yulaf ezmesi yenir mi sabah yumurta yiyorum yanında tam buğday ama yetmediğini düşünüyorum bu arada 2 yumuta yani az daha kaldıramıyorum. Yulaf ezmesi yemem lazım ama sade yiyemiyorum meyveli yoğurtla tükettiğim zamanlar olmuştu zaten öğlen ve akşam tavul göğsü bulgur salata yiyorum. Sadece sabah biraz şeker almamın zararı olur mu ?

2. Decline Dumbell Press

Decline Dumbell Press Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    yok kardeşim olmaz dirty bulking de yediklerinle değil +500 üstüne kaloriyle çıkarak olunur ben nutella da çikolata da her şeyi yiyorum siz yeyin demiyorum ama kas da geliştiriyorum aşırı da yağlanmıyorum roket bilimi değil bu siz de arnold değilsiniz bu kadar kasmayın

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Yani clean bulk yapıyorum ben çok yağlı kiloluzamanlardan geldim öyle olmak istemiyorum korkumun sebebi bu . Ben şimdi sabah meyveli yoğurt 1 kase ya yiyorum o zaman dostum sonuçta amacım proefsyonel değil

4. Mennisiah

Mennisiah Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    2 tane yumurta birşey değil. 5 tane tam yumurta üstüne zeytinyağı ile tüketebilirsin. Beni tatmin ediyor yanında 1 parça ekmek ve biraz peynir ile. Yulaf şahsen tüketmiyorum arada eserse hazırlıyorum.

5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    2-3 tane yumurta yanında biraz zeytin yiyorum ama şimdi yanında biraz meyveli yoğurt üstüne yulaf koyucam.

Sayfayı Paylaş