Clean bulk

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Richarlison tarafından 4 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar bulk yapacagim her ogun ne kadar karbonhidrat almaliyim aksamlarda dahil kardiyo yapmalimiyim hr ogun ne kadar kalori almaliyim kalori tamamlamak icin
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2019 ---
    Ayrica diyette is yerinde cikan yemekleri yemedim bulkta sadece tavuk gotursem pilav nohut felan is yerinde yesem sorub olurmu cok yag atiyolar yemeklere ondan yemiyordum bulkta sorun olmaz sanirim

Son düzenleme: 4 Mart 2019
  2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    çok aşırı olmadığı sürece yağın zararı olmaz faydası olur. clean bulk yaparken metabolizmanın işlerinin yolunda gitmesi için yağ da gereklidir. clean bulk yapacaksan kompleks karbonhidratlarla birlikte protein ağırlıklı, şekerden uzak (buna meyveler de dahil) bir beslenme programı uygulaman gerekir. kendin evde tam buğday unuyla ve yumurtayla makarnanı yapabilirsin. örneğin ben yaptığım zaman 200 gram una 2 yumurta koyuyorum yoğuruyorum makarna yapıyorum. esmer-siyah pirinç, bulgur tüketebilirsin. sadece tavuk yiyeceksen her gün değişik baharatlarla tatlandırmanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş