Clean bulk Nasıl olur

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emnekin tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Emnekin

Emnekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar amacım kas kazanıp yağ yakmak bunu icin clean bulking yapıcam boyum 176 kilom 70

Sorum

1 Spor esnasında clean bulk yapsam kilo kaybedermiyim
    2.Clean bulk süresinde hem vücüt geliştirmemi yoksa Cardio yapmak lazımmı lazımsa kaç dakika
    3.clean bulk süresi ne kadar olmalı

2. Avniyigitt

Avniyigitt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Benim bildiğim clean bulk temiz bi şekilde beslenip en az oranla yağlanarak kilo alma.

3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Dostum clean bulku ne olarak anladın bilmiyorum ancak clean bulk kalori (protein karb...) sayılara yapılan diyettir.
    Spor esnasında derken spor yaparken yemek yiyemediğin için yapamazsın ama clean bulk yaparken spor yaparsan iyi olur :)
    vücüt geliştirme ve eğer kilo vermek istiyorsan cardio da yapabilirsin farketmez.
    Clean bulk süresi sana bağlı :D eğer istersen ömür boyuda öyle yaşayabilirsin :D

4. Emnekin

Emnekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum clean bulk yaparken yemeği biraz kestiğimiz yağı azalttığımız icin mutlaka bi yerlerden kilo kaybı olucak benim sorum kilo kaybı olunca kas kaybında olmazmı

sergen turaman bunu beğendi.
  5. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Dostum clean bulk ta aldığın kalorinin 500 üstü alıyorsun. Kalori fazlası olduğu için kg vermessin .senin dediğin definasyom.clean bulkts makrolar ına dikkat ederek yersin.ama genede lalori fazlası vardır. Dirtu bulkta kalori fazlasına bakmadan kalori saymadan yapılır.

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    öncelikle clean bulkta yağ kesme gibi birşey yoktur :) sadece yağ-karb-protein oranını koruruz :)
    Onun dışında illa 500 kalori fazlası almana gerek yok. ama genel olarak aldığın kalorin günlük ihtiyacından fazla olduğu için kilo verme durumu olmaz :D
    eğer kilo vermek için yapmak istiyorsanız yine clean beslenebilirsiniz yani bulk değilde definasyon şeklinde olur :) günlük aldığınız kaloriden kısarsınız ve yavaş yavaş verirseniz kas kaybı yaşamazsınız :D

Sayfayı Paylaş