Ciddi yardım gerekiyor..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Edocan34 tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edocan34

Edocan34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Sarıyer, İstanbul
    Selamın aleyküm herkese saygılar.. 110 kiloydum sporsuz 75 kiloya düştüm. Diyet bile denmez sadece sigara çay falan içiyodum 8 ayda zayıfladım çok çok sağlıksız şekilde. Şimdi 1 senedir sigara ve alkol kullanmıyorum. Vücudumda zayıflamadan dolayı çatlaklarım var. Ve jinekomasti yani meme büyümesi var. Çok abartılı yağlı değilim. Ama bel bölgesi, göğüs, ve göbek tarafında sarkma var. 176 boy 73 kiloyum. 2 Haftadır spor salonuna gidiyorum. Düzenli kardiyo ve kas antremanları yapıyorum 39 cm oldu şimdilik bicepss.. Sorum şu; Gece 4e kadar oturuyorum 4de yatıyorum akşam 4de kalkıyorum.. Hemen 6 tane yumurta haşlayıp sadece beyazlarını yiyorum. spora gidiyorum. 30 dakika kardiyo ve sonra ağırlığa giriyorum. Spordan çıkıyorum eve geliyorum kan ter içinde.. yapabildiğim kadar tavuk göğsü haşlıyorum sıfır yağ tuz vs.. yanına bide kuru olmasın diye domates salatalık kesiyorum.. 2 haftadır yağlarım azalmaya başladı fark ediyorum.. Karın kaslarım azda olsa belli oluyor.. Benim bu yaptığım doğrumu haftada 4 5 gün gidiyorum hep evdeyim.. 5 ay sonra askerim askere hazırlık yapıyorum.

2. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Bu kadarsa sadece beslenmen hic saglikli degil karbonhidrat almiyorsun yaglarda onemli mineraller ve vitaminlerde kesinlikle cok onemli daha duzenli bir uyku kesin 4 yerine cok daha erken kalkmalisin. Bu sekilde vucuduna yazik ediyorsun. Jinekomastinin buyuk etmenlerinden alkol tuketimi oyuzden hic icmeni tavsiye etmem. Catlaklarin sebebi hizli kilo vermenden kaynakli olabilir onu duzeltmek zaman alabilir. Ve su andaki beslenmeni kesinlikle degistirmelisin. Benim fikirlerim bunlar iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş