Cidden sıkıldım artık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ısıda tarafından 20 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Protein olsun kalori olsun herşey tamam 1 aydır kolum aynı bide diyorlar 35e kadar çok hızlı artıyor daha da moralim bozuluyor niye vücut büyümüyor niye çok saçma gerçekten cok saçma ağırlıklar artmasa gelişim yok dicem ağırlıklarda artıyor ama ölçü yok 30 cm kolumdan sıkıldım artık boy 179 kilo 55 kilo al diyenler olcak kilo alamiyorum

2. İmranbaku

İmranbaku Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Web Developer
    Yer:
    Azərbaycan
    Selam . Kilo almazsan olculerde gelisim olmaz . Kilo alamiyorum diye bir sey sok . Eger tibbi bir sorunun yoksa . Aldigin kaloriyi arttir bak nasil kilo aliyorsun buyumede cok iyi olur .tabii antremani dogru yapiyorsan . Bendr koldan eskiden sikayet ederdim . Beslenmemde iyi derdim . Ama kaloriler saymaga baslayinca pekde oyle olmadigini gordum ve artim yapdim . Sonrasinda gelisim oldu tabi . Sen kalorileri attir

ısıda bunu beğendi.
  3. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    benşm de kollalrım be bacaklarım çok aşırı ince nasıl bir bbeslenme ve program önerirsiniz acaba bu sıcakta alttalan içlik giyiyorum üzerimde hiç tişort yok hep uzun kol gömlek ne yaplayım ki gelışebılırmıyım kı yas oldu 43

4. İmranbaku

İmranbaku Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Web Developer
    Yer:
    Azərbaycan
    Yas tabikide gelisime etki ediyor . Ben 30 yasindayim eskiden kol olcum falan buyukdu ama su an o olculere ulasamiyorum . Tabi gecim is sikintisi falan derken pek olmuyor . Yinede formda kalmaya calisiyoruz . Yapa bildigmiz kadariyla artik. Sen gunluk kalorinin 35% ni protein 20% yag 45% karboyla yap bak gelisim oluyormu olmuyormu . Tabi benim gibi butce sikintin yoksa

5. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    bende bütçe sıkıntısı yok çok şükür akşamları salona gidebilirim ama gece çok yedikten sonra kalbim sıkışmaz umarım asla takviye kullanmam
    Sen gunluk kalorinin 35% ni protein 20% yag 45% karboyla yap bak gelisim oluyormu olmuyormu derken?

6. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Ya bide antrenmanda 800 1000 kalori gidiyor zor oluyor kalori fazlalığı

7. İmranbaku

İmranbaku Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Web Developer
    Yer:
    Azərbaycan
    Butce sikinti degilse cok iyi . Aksam 9 dan sonra yemek falan yememege calis . Mumkunse tabiki . Su demekki gunluk kalori ihtiyacin neyse onun dedigim gibi bol oyle yap . Mesela gunluk alman gereken kalori 1000 kalori ise 350 kalorisini proteinden ,200 kalori yagdan ,450 kalori karbohidrantdan almaya calis . Boyle hesabini yap
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ağustos 2019 ---
    Gunluk ne kadar kalori ihtiyacin ? Zor oluyorsa shake falan var 1000 kalorilik hazirla dik kafaya . Neyin derdini cekiyorsun ))

8. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Blender alcam

9. İmranbaku

İmranbaku Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Web Developer
    Yer:
    Azərbaycan
    Guzel . Bol sans

ısıda bunu beğendi.
  10. Mustafa_1110

Mustafa_1110 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 178 kilo 59 du 6 ay içinde 75 kilo oldum bak sonradan sporu bırakınca 71 kiloya indim ve kaldı öyle, düğünüm vardı 1 ay önce koşuşturmaca öğün atlama derken 66,5 kiloya düştüm 2 hafta içinde şu anda 72 kilo oldum ha ben de ektoyum benim de inanılmaz hızlı bir metabolizma hızım var ve ben de bu dönemden önce doktor doktor gezdim en fazla 59 oldum tek mesele şu çok öğün ve fazla kalori yani bir öğünde kendini deli gibi şişirme çok öğün ye her şeyin kalorisi belli özellikle fındık fıstık ye şu a101 de yoğurtlar var meyveli kalorisi çok yüksek al ara öğün yap her boş kaldığın an vücudunun açlık hissetmesine fırsat vermeden bir şeyler ye ve ondan sonra bak o 55 kilo kaç oluyor

11. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Sagolun hocam a 101e bi ara uğrayayım

12. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    şeker içeriği çok yüksek. kuru meyve, badem, fındık yoğurt karıştır.

13. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Eyvallah hocam

14. Mustafa_1110

Mustafa_1110 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam şu anda 55 kilo olan biri için fazla diye bir şey yoktur emin olabilirsin, ha belli bir kiloya geldikten sonra elbet dikkat etmesi gerekiyor ama şu anki durumunda bu hızlı metabolizma karşısında çok yüksek değerlerde tüketim yapması lazım, kendimden biliyorum

Sayfayı Paylaş