Cici Bebe Kilo alımında yardımcı olur mu ? (54kg)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BurakAkcicek tarafından 28 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BurakAkcicek

BurakAkcicek Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Merhaba , çok fazla zayıfım boyuma göre 1.78 Boyum var fakat çok zayıfım 54 kiloyum , ve düzenli olarak spora gidiyorum yarın ilk haftam biticek tek istediğim göbek yapmadan kilo almak , cici bebe bu yönden yardımcı olur mu bana ? , yatarken 130 gram yada ant. sonra ve yatarken yesem bana faydası olur mu ?
    not: tabi beslenme programıma uyucam .

2. Kingmeto

Kingmeto Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Kardesim cici bebe kilo almak isteyenlere ideal 120 gram gonul rahatliyiyla tuketebilirsin antremandan sonra beslenmene uy ama

BurakAkcicek bunu beğendi.
  3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Şekerli bisküvi işte, hiçbir özel yanı yok, daha önce de söyledim, bu sporda cici bebe efsanesini ilk çıkaran aptal her kimse Allah belasını versin. :D

4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Alman gereken kalorinin üstüne yediğin her şey kilo almana yardımcı olur. Bana sorarsan bu kalori fazlasını kuruyemişlerden karşıla 100 gramda 500 kalori gibi durumlar söz konusu. Ucuz yollu olsun istersen şok marketlerde 1 tl ye 100 gram çekirdek içi satılıyor 550 kaloriden fazla kalorisi var günlük kalori ihtiyacının üstüne bu şekilde ekstra kalori alırsan kilo alırsın.

5. BurakAkcicek

BurakAkcicek Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım hocam sağolasın .
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Ekim 2017 ---
    Hocam o çekirdek içi mevzusunu senden görmüştüm sanırım , her gün alırım 5 tane çantaya atarım antremandan sonra kullanırım.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Ekim 2017 ---
    :D :D :D

Son düzenleme: 29 Ekim 2017
    goodfellas9 bunu beğendi.
  6. Semtin Tercümanı

Semtin Tercümanı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeş bende de aynı dert var, öncelikle şekerli bisküvi işte diyen arkadaş bunu kullanıp da kilo alamıyorsa bi dahiliyeciye görünmeli bence sağlık açısından bir sıkıntısı olabilir; klasik cici bebeden bahsediyorsak evet şekerlidir 100 gramda 26 gram şeker vardır ama ben yeni çıkardıkları irmikli ve keçi boynuzu aromalı olanı alıyorum onda 18 gram civarında
    yok illa şekersiz olsun diyen varsa HIPP marka organik elmalı cocuk bisküvisi var (bebek degil cocuk bisküvisi) ama onun da tadını ben hiç beğenmedim
    Daha önce gainer ile ilgili alanda belirtmiştim ben çok severek serious mass kullandım ama benim kan degerlerinde bir iki unsurun dengesini bozdu o
    o gün bugündür gainer almıyorumm
    dymatize iso olarak protein tozu alıyorum karbonhidrat acıgını da makarna ve cici bebe gibi ürünlerle destekliyorum
    bu aralar spor yapamadıgım için kilo alamadım üstüne bir de 1 hafta kampa gittik iyice kötü beslendim ama kışa dogru yeniden spora baslayıp protein tozuna bebe bisküvisi takviyesi ile 65-70 arası bi agırlıga ulaşmayı planlıyorum
    şuan 175 boy ve 61 kiloyum en az bi 5 kg lazım bana da
    son olarak bebe bisküvileri ile ilgili olarak da iyice detay merak eden varsa şuna bi göz atabilir (kanal benim kanalım arada sırada bizim besinler ile ilgili paylaşımlarım oluyor)

7. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum ben bu sporu lise döneminde beslenmeye dikkat etmeden yapıyordum ozamanlar 59 dan 62 kilo çıkmıştım yaklaşık 2-3 ayda şimdi başlıyalı 1 hafta oldu 64-5 den 67 oldum
    peki ne yiyorum dersen çokda birşey yemiyorum öğün olarak ama yazıyım ++ cici bebe kullanmana gerek yok gereksiz bir öğün

kahvaltıda on günde 100gr yulaf 1 muz 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi veya 1 avuç fıstık 300-350ml arasıda süt bunu shake yapıyorsun off günde 75gr yulaf yapabilirsin
    bu kahvaltıyı 12de yapıyorum spor öncesi yaklaşık bi saat önce 17.00 diyelim
    150-200 gram tavuk veya et balıkda olur
    150-200 gram pilav makarna yeni oldugun içn kepekli vs olayına girmene gerek yok

spor sonrasıda 19.00 yaklaşık aynı öğünü yiyorsun

olduki gece acıkırsanda ki ben geç yatıyorum salata havuç veya yine biraz pilav vs ile karnını doyur hiçbi zararı olmaz ama yiyip yatmamakta yarar var biraz süre verebilrisin sindirim için

varsa sorun sor bildigim kadarıyla yanıtlamak isterim.

dreamitdoit ve Semtin Tercümanı bunu beğendi.
  8. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ alımında çok katkısı olur.

Sayfayı Paylaş