Chuck94 16 Yaş Yağ Yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Chuck94 tarafından 23 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    herkese merhaba. Çok ciddi şekilde yaglanip göbeklendigim için sonunda yağ yakımına başlıyorum. Hedefim Mart ayı gibi 95 kgnun altına inmek. Yağ oranımı da 15 seviyesine çekersem çok güzel olur. Supplement olarak ZMA ve kreatin kullanıyorum.
    Güncel kilo ve ölçüler
    114 kg (Kreatin kullaniyorum ciddi şekilde su tuttu)
    Bel 107 cm en kalın yerinden
    Yağ oranı %24-25
    Beslenme
    2500 kalori ile başlayacağım. Haftada 3 kez Üst/alt vücut antrenmanı ve fırsat buldukça kardiyo. Protein alımımı 150 gramın üstüne çıkartıp temiz beslenmeye gayret edeceğim. Umarım başarabilirim.

2. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Şimdiden başarılar. Sadece anlamadığım haftada 3 gün upper-lower nasıl uygulayacaksınız? Haftada 3 gün icin fullbody daha iyi bir seçim olmaz mi?

Chuck94 bunu beğendi.
  3. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Hocam şimdi bu konu hakkında çok araştırdım. Alt vücudum üste göre çok daha kütleli ve kuvvetli. Full body yaptığımda çok yoruluyorum son hareketler de verim düşüyor. Upper lowerda 2 üst 1 alt ikinci hafta 2 alt 1 üst şeklinde ilerlemeyi düşünüyorum. Fakat full body de deneyesim var tekrardan. Önerebileceginiz program var mı ?

4. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Kreatin ciddi su tutuyor bende. Geçtiğimiz iki gün boyunca foruma giremedim ama pazartesi üst vücut antrenmanı ve kardiyo yaptım dün off day idi. Bugun alt vücut gününe gitmeye çalışacağım. Belde hafif bir incelme var. Fakat kilom aynı.

5. Chuck94

Chuck94 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    3 hafta önce Ayak parmağım kırıldı 2 hafta düzgün antrenman yapamadım. Son 4-5 gündür yapabiliyorum. Ayrıca full body antrenman sistemine geçtim.
    Haftada 4 gün İF uyguluyorum. Haftada 2 gün sabah aç karnına 2 gün de akşam liss kardiyo (ortalama 40 dk bisiklet) yapiyorum. Ayak parmağım tam iyilesince hiit yapmaya başlayacağım.
    Kalorilerim 2500-2800 arası değişiyor. Karbonhidrat tüketimim 200 gramın üstüne çıkmıyor
    Güncel kg: 112.6
    Bel çevresi: 104 cm
    Yağ oranı:23.5

Sayfayı Paylaş