Cheat meal sorunsalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UgurTut tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. UgurTut

UgurTut Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle merhaba 2 aya yakındır vg yapıyorum düzenli bir şekilde ancak haftada 1 kere 1 veya 2 öğün istediğimi yiyorum pizzada olabiliyor çikolatada olabiliyor veya herhangi istediğim bişey normalde günde 3000 kalori alıyorum ve cheat day yaptığım günlerdede bu kaloriyi geçmiyorum ayrıyeten spordan sonra 30 dakikada cardio yapıyorum ama içimde hala bir kuşku var haftada 1 yapmama rağmen yağlanır mıyım veya herhangi bir sorun olur mu diye

2. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Sen zaten 3000 kaloriyle bulktasın demektir neden hile öğünü yapıyorsun hile öğünü genellikle definasyon yapanlar içindir sen diyorsan ki ben istediğimi yiycem git dirty bulk yap ama lean bulk istiyosan no cheat.

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaş yazmış 3000 kaloride cheat meal olmaz . 1500 kalori alırsın definasyona girersinde haftada bi gün örn 3000 kalori alırsın olur ama böyle olmaz

4. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    Cheat meal haftada bir olmaz,vucudu haftalarca dogru diyetle besledikten sonra alisilmisin disina cikarak yuksek kalorili bir beslenme cheat meal olabilir..

Haftada bir çikolata pizza ancak vücudun formunu bozar,spordan beklentisi olan kisi bu tür islenmis gidalari mümkün oldugunca vücuda sokmamali..

Sayfayı Paylaş