Cheat meal olayı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve betteringmyself tarafından 28 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,
    Foruma bakıyorum da herkes beslenme programını çok iyi uyguluyor gibime geliyor. (Ben uygulayamıyorum ondan herhalde)
    Örneğin; öğle yemeklerini iş yerinde yiyiyorum. O yüzden muhakkak "bize" uygun olmayan yiyecekler de çıkabiliyor. Tamam tatlı olarak baklava varsa almıyorum. Ama yemekte börek varsa ve eğer yemezsem aç kalacağım. Ya da öğleden sonra arkadaşlar bir şeyler getiriyorlar yiyebiliyorum. Örn: Dondurma v.b.

Özelilkle kilo vermeye çalışan arkadaşalara soruyorum. Gerçekten bunların hepsini hayatınızdan çıkardınız mı bu dönemlerde? Sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz kebaplar, bayramlara has yiyecekler v.b. hep oluyor. Ya da eve gelmişsiniz anneniz gün yapmış :)

Şaka bir yana, olayın ciddiyetinin farkındayım ve pek çok şeyi kısıyorum. Ama gerçekten özelllikle en az 10-15 kilo verenler nasıl davrandılar/davranıyorlar bu durumlarda? Bunların sıklığı ne düzeyde olmalı?

Şimdiden teşekkürler!
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2015 ---
    Aslında cheat meal değil demek istediğim, kaçamak yemekler diyelim.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2015
  2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Merhaba, kilo verme rekorum 3 ayda 30 kg şöyle söyleyeyim kaçamak ta programının bir parçası olmalı. Öyle anlar yaşadım ki pazartesi günü arkadaşlarımla bir yere gidince vb. bir lahmacun bile yemeyip sonraki gün görevimmiş gibi yalnız başıma kaçamak yaptığım oldu. Programına bir asker gibi bağlı ol. Sınırlarını keşfet.
    İyi forumlar.

betteringmyself bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş