Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3

arjinin hakkını hıc bır marka veremez. saf arjinin orijinal hali fıyatı uçuk. servisi 1.45 tl ye gelen arjninden bır sey beklemeyın derım. aynı tribulus muhabbeti gibi .boşa para ziyanlıgı.

2. ozan1978

ozan1978 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    İçinde tüm federasyonlarda doping olarak geçen synephrine maddesi var.Bilgi verirken gerçekten bilgi sahibi olupta verelim,kimseyi yanlış yönlendirmeyelim.Yeni versiyonlarda da bu maddenin çıkarılmış olduğunu görüyoruz.Fakat c4'Ü c4 yapan bu maddedir,diğer maddeler tüm pre'lerde hemen hemen mevcut.

3. Mr.Torkk

Mr.Torkk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    1 ay sonra abd den alacağım pwo c4 olacak.Merakla bekliyorum.Abd de 50x,mass,ripped gibi versiyonları da çıkmış benim en çok dikkatimi çeken 50x oldu 2.5 gram beta alanin var tek serviste ileriki zamanlarda kesinlikle alacağım

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bu ürünün yeni versionu suplementler de satışa sunulmuş sanki ?

5. ahmet1600

ahmet1600 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    1 . c4 2. granede 50 calibre 3. assoult sıralamam

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Gencler yenisini kullanan varmi ?

wrath

7. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Bu hafta yenisine baslayacagim Haftasonu dusuncemi yazarim

8. nevermind35

nevermind35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben kullanmaya başladım. ilk iki gün bir ölçek kullandım ki yeni ölçek eskisinin 2 katı neredeyse ama pek etkisini görmedim. dün bir buçuk ölçek kullandım hafiften etkisini hissettirdi ama eski formülün yanında zayıf geldi bana. ayrıca tadı eskisine oranla oldukça kötü. bu kişiden kişiye değişebilir tabi. bende bir miktar gaz yaptı ve çalkaladığınızda köpürme fazlaca mevcut. sonuç olarak eğer 1,5 ve üstü ölçek kullanacaksam servis maliyeti epey yüksek olacak o yüzden bir daha alacağımı sanmıyorum.

9. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün dün elime geçti bugün kutuyu bi inceleyeyim dedim üstünde yazanlara baktım ne göreyim!
    L-Alanin2500 mg**Kreatin monohidrat2000 mg**L-Arjinin1500 mg**L- Tirozin1000 mg**-
    sonra türkçe etikete böyle yazılmıştır belki dedim altındaki ingilizce etikete baktım yine aynı sonra sipariş verdiğim siteye girdim baktım içerik değişmiş!
    Site ismi vermem yasak herhalde siteye mail attım ürünü iade etmek istiyorum diye şu toplasan 1tl etmeyen aminoasitlere servis başı 3.5tl gibi bi fiyat ödemek saçmalık umarım site iade kabul eder yoksa siteyi şikayet edebileceğim her yerde şikayet edeceğim. Diyeceğim dikkatlice içeriğini okuyun sanırım ilk parti ürün tükendi ikinci ve saçma bi ürünü yayıyorlar piyasaya alırken iyice dikkat edin.

Son düzenleme: 1 Nisan 2016
  10. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Az önce ithalatçı firmayı aradım. İçeriğin gümrük kanunlarından dolayı böyle olduğunu söylediler fakat alttaki ingilizce etikette de aynı şekilde yazdığını söyledim. Sanırım ingilizce etiketi de artık kendileri basıyorlar bilmiyorum ama tatmin olmadım. Çünkü aynı olay daha önce no xplode 2de de olmuştu ilk parti amerika içerikti sonraki partiler saçma sapan içeriklerle satılmıştı

11. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Tekrar merhaba;
    Bugün bu olayın üstüne gittim Cellucor'a konu hakkında mail attım. Türkiyedeki ürünün Amerikan versiyonu olmadığını söylediler versiyon ismi şu şekildeymiş "C4 50X 45 serv BR international" ve içerik hakkında bilgileri olmadığını söylediler daha sonra Cellucor'un sahibi olan Nutrabolt firmasına ilettim durumu. Sonunda içerik ile ilgili bilgi geldi Türkiye'de satılan versiyondaki tek fark "Velvet bean" yokmuş. Bu ne işe yarıyor bilmiyorum ama en azından diğer içerikler Amerikan versiyonu ile aynıymış bunu öğrendim ve rahatladım çünkü creatine monohidrat'a 170 tl verdiğimi düşününce çok sinirlenmiştim. Konu hakkında tereddüdü olanlar olursa mailleri burada paylaşabilirim.

12. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu ürünü kullanıyorum da, cidden güç olarak herhangi bir fark göremedim kullanırken. Hatta 2 ölçek içtim geçen, para verdik o kadar bari işe yarasın diye. Güç olarak yine bir fark hissedemedim. Diyette olduğumdandır belki..

13. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
  14. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Yenisini kullanan veya şuan satıldığını bildiğiniz bir yer varmı ??

15. shreddedcunt

shreddedcunt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba elimde yeni c4 var 179 tlye almıstım hala icinde 34 servis mevcut 90 tlye vercem gittigidiyor üzerinden ilgilenen olursa mesaj atabilir

16. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
  17. Ahmet KAYA

Ahmet KAYA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Tasarım Grafik
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 ay oldu spora başlayalı 4 cü ayım da optimum whey protein aldım 5 gün kullanıma başladım yanına optimum bcaa ve c4 60 servis almanyadan sipariş verdim bu 3 ürünü nasıl kombine edebilirim yardımcı olabilir misiniz yanına ek vitamin vs almam gereklimi
    spora diet ile başlayıp hardline lcarnetine kullandım 84 kg dan 71 düştüm şuan protein ağırlıklı kilo alımın dayım kilom 73

18. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Protein tozu farkli zamanlarda kullanabilirsin.Mesela günde 2 servis kullanacaksan; 1.servis sabah kalkinca 2.servis antrenmandan 30dk sonra veya antrenmandan 1 saat önce bir servis antrenmandan gene 30 dk sonra 1 servis şeklinde.servisin biri muhakkak antrenmandan sonra olacak şekilde ayarla.
    Nox ürünü c4 e gelirsek;temel amaci antrenman öncesi enerji artışi saglamak olduğu için pre workout(antrenman öncesi kullanilir) bir ürünüdür.Antrenmandan 30dk civari kullanabilirsin.bazi nox ürünlerinin etkisi daha gec yada daha erken olduğu icin bu sure asagi yukari bir suredir.yani bunu sen ayarlayacaksin.1.antrenmaninda 30 dk. önce al.etkisini antrenman basladiktan bir süre sonra aliyorsan mesela süreyi 45 dk cikarabilisin.
    Bcaa:Genel olarak 2 türlü kullanim mevcut.antrenmandan 15 dk önce yada antrenmandan 15 dk sonra.birde ekstradan sabah kalkinca yada aksam yatmadan önce kullanim mevcuttur.

Benim tavsiyem.Sabah kalkinca 1 servis protein tozu.antrenmandan 30 dk once c4.antrenmandan 15 dk sonra bcaa.antrenmandan 30 dk sonra protein tozu.

Ahmet KAYA bunu beğendi.
  19. Ahmet KAYA

Ahmet KAYA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Tasarım Grafik
    Yer:
    İstanbul
    Bilgi için teşekkür ederim

20. Ahmet KAYA

Ahmet KAYA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Web Tasarım Grafik
    Yer:
    İstanbul
    c4 2. Kullanımım da ertesi gün acayip halsizlik yaptı ve yorgun gecede uykusuzluk normal mi bu durum şuan enerjim yerlerde hissediyorum :))

Sayfayı Paylaş