1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

carnabis'in öğrencisi(6 ayda 39 kol)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve carnabis tarafından 3 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam ,
    kardeş 6 aylık süre içerisinde kolların çok iyi gelişmiş, çünkü ben başlarken 29-30 cm kol ile başladım. çok iyisin. benim arkadaşım 2 yıldır gidiyor hala kollar 34 te.. genetik bir olay olsa gerek.. vücudunun kıymetini bil.

2. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkadaşım.Ev arkadaşımın bu konudaki bilgisini iyi değerlendirdim.gerek antreman,suplament,beslenme..her konuda.

3. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım vucudun cok atletık cok guzel biraz daha hacım yaparsan mukemmel durursun ama dikkat et vücudundaki simetriyi sakın kaybetme sanki bi simetri sorunu yaşayacaksın gibi geliyor bana aman dikkat
    iyi çalışmalar

4. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.tahminin doğru kollarım ve sırtıma göre omuz ve göğüslerim eksik.düzeltmeye çalışıyorum

5. kunteper

kunteper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    son resim allahına kadar photoshop. diğerlerinde de oynama olması şüphesi doğuruyor insanda.
    oda ne. resim büyüyo mu ne? buyrun bunu da farklı kaydet yapın.

6. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    photoshop olmadığı ispatlanmış ve kanıtlanmıştı.cahillik yapmayalım arkadaşlar.önceki sayfaları okursan sen de öğrenirsin

7. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben neden yalan söyliyim anlamadım.Forumda resmin photoshop olduğuna inanılıyosa konu silinsin.Aslına bakarsanız çok da umrumda olmaz.Beni tanıyan biliyo.Vücudumu kimseye ispatlamaya da ihtiyacım yok.Bu konudaki üzüntümü de yapmadığınız bişey için yaptı denildiği zaman anlarsınız.phptpshop olsaydı eğer inanın benim olmayan bir resim arkasından bu kadar dil dökmezdim.neyse bu başlığa yazdığım son yazıyıydı.yönetici arkadaşlardan silinmesini rica ediyorum

8. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :D :D

edit (Blitz) : Başlıklara içi boş mesaj atmayın. Amaç mesaj sayısını artırmak olmasa dahi, atacağınız '' +1, Smile , teşekkürler, '' gibi mesajlar diğer üyelerimize, birşey vermek bir yana, zaman kaybettirecektir. Başlıkla ilgisiz (off-topic) olan durumlarda uygun başlık açın veya kişisel mesaj (PM) kullanın. Konu dışı forumu, dendiği gibi, geyik alanımız. Orada serbestiz ama bilgi paylaşılan başlıklarda kurala uyalım. Şimdiye kadar yönetim olarak bizim de hatalarımız olmuştur ama bundan sonra hepimiz daha dikkatli olalım. Forum Kurallarını okuyun.

9. sat-commando

sat-commando Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım boyun 1.80 kilon 70 diyorsun.fakat resimler yanıltıcı kilon fazla gibi geldi bana.Bu şuna benzedi nasrettin hoca demiş ya ciğeri kedi yediyse kedi nerede yemediyse ciğer nerede.Birde pazular uzun kalmış uzun kaldığı için pek belli olmuyor.Pazuları biraz daha ağırlık ver.

10. sat-commando

sat-commando Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon kolları photoshopta değil antreman yaparak büyüt.Ama bu resim gerçekse kolların temel reisin kolları gibi olmuş.

11. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten bu sitedeki yöneticileri anlamıyorum.adam dalga gecer gibi resimle oynamış yorum istemiş..güldüm diye bana uyarı geliyor.daha öncede yanlış bilgi veren birine cevap verdim diye uyarı almıştım.o saçma resimleri yayınlayan insanlara uyarı vereceğinize bana veriyorsunuz..üyeliğimin silinmesi talebimi yeniliyorum.silinmese de önemli değil.bu sitede yorum yapmayacağım.bir daha düşünmeye davet ediyorum size.uyarıyı ben mii yoksa kendine güvenemeyip resimleriyle oynayan insanlar mı almalı.. :D

12. mustafa_1981

mustafa_1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sana katılıyorum arkadaşım haklısın sen neden uyarı alasınki

13. mustafa_1981

mustafa_1981 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kollar evet fotoshopa benziyor dostummm...

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Peki kumsuz sen de bende profosyonel sporcularız herkesten önce biz kuralları uygulamalıyız yaptıklarımızla örnek olmalıyız kişi hatalı olabilir yanlış yapmış oynama yapmışta olabilir fakat bunlar senin yaptığın hatayı örtmez o ayrı bu ayrıdır

15. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Edit (Blitz) : Forum Kurallarını oku

16. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    arkadasım bu pozun photoshop olmadığını geçmiş mesajlarda belirtmiş olduğun halde hala photoshop olduğunu söyleyenler haksız olduğu gibi senin ettiğin hakarette hiç olmamış açıkçası.senden isteğim aynı pozu güzel bir makineyle arada 1 mt filan olacak şekilde çektirip buraya koyman.Photoshop diyenlere bundan güzel bir yanıt olamaz sanırım.bunu isteme amacım, kardeşim bu spordan hiç anlamıyor ve az önce malum fotoyu gördüğü zaman oynanmış demesi ..

17. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Fotoyla oynanmışmı oynanmamışmı bilmiyorum ama vücut diğer fotolarda da 6 aylık birine göre düzgün duruyor.Kendine haksızlık yapıldığına inanıyorsan bence 2-3 foto daha koy seni photoshopla suçlayanlarla dalga geçelim.Ama yinede iyi çalışmışsın .Vücut iyi yani.Saygılar.

18. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kimse uyarı almadı, sadece yapılan bir hatayı editledim.

19. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu sitede Banlanmak icin talepte bulunamaz. Isteyen yazmakta serbesttir. Bunu Daha öncede belirtmistim, Ister yazarsiniz ister yazmassiniz.

Banlamak veya banlamamak yönetim kararidir. (Kurallara aykiri davrandiginiz an banlanirsiniz)

Carnabis Banlandi.

/Yönetim

20. actionman

actionman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerde herhangi bi oynama yok sanırım çok kalitesiz bi lensi olan makineyle çekilmiş.Bi de ışık yetersiz.hatlar dağınık çıkmış

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş