1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

carnabis'in öğrencisi(6 ayda 39 kol)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve carnabis tarafından 3 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    edobey ben resmin sahibiyim.resimle oynayıp siteye upload ederek bişeyleri ispatladığını sanmışsın.Sana güldüm.Ama bence kendine daha fazla güldürme. :D 8) Resmin oynanmadığı anlamak için yepmen gerekeni arkadaş anlatmış ama ben bikez daha anlatıyım.Buna ihtiyacın var daha öncede yazmıştık ama 1 kerede anlayacak birisi değilsin anlaşılan.ama anlamazsan söyle ben yine anlatırım.bak şimdi:''elindeki resimlere teker sağ tıkla ve özelliker de.Ondan sonra ordaki özet sayfanı aç.eğer bi resimde photoshop yazılımıyla oynanmasına gerek yok sadece onunla açılıp hiçbi değişiklik yapılmadan kaydedilse bile oluştırma yazılımını adobe photoshop olarak gösterir hatta programın versiyonuyla birlikte.''şimdi senin upload ettiğin ve bizim gönderdiğimiz arasındaki farkı söylüyorum:bizimkinde böyle bişey yazmıyo,ama seninkinde yazıyo.Bu farkı çevrendeki herhangi birisi sana anlatsın.Aslında senin ne düşündüğün önemli değil ama 1 kişinin bile beni sahtekarlıkla suçlaması beni ragatsız eder.Bunun için msn de ekleyip sana kamerada o pozun aynısını vermeyi düşündüm.ama şimdi sen beni bu şekilde suçlayınca nasıl bişey kaybetmediysem,sana bunu gösterince de bişey kazanmayacağım konusu daha mantıklı geldi.
    Ayrıca bu konu hakkında şüpheleri olan arkadaşlar da bunu deneyebilirler.

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    kol oyle olabılır o kadar ımkansız degıl, gercekten oynama yoksada ınsan sınırlenır normal karsılamak lazım, ancak burada boyle numaralar cok oldugu ıcın ınsanlar ıhtıyatlı yaklasıyor normaldır.

3. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet sinirlendim ne yalan söyliyim.ve sadece kollarını beğenen biri olarak sinirlendim.diğer yerlerim zaten eksik.oynasam göğsümle sırtımla oynarım.ama bu kime ne kazandırır anlamış değilim.oynayan birisi varsa da allah akıl fikir versin.Acısını ben çektim burda :(

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu konu cok uzadı masterinde dediği gibi normal oldugu halde hala deşiyosunuz öğrencilerimden birinin meslegi photosohop dijital fotografcılık yapıyor trakyanın en iyisi diyebiliriz kendisi egitim veriyor ve bu öğrencim bile buna photoshop diyenler direk beni arasın diyor ..

eger siz ısrar ederseniz ben özelden numarasını veririm o size herseyi anlatır

bu işin uzmanı öğrencim bu resim normal dediyse benim için konu kapanmıştır fazla uzatmayalım..

ha agzımıza laf arıyorsak devam edelim

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    ok arkadaslar siz o kolun öyle oldugunu iddea ediyorsanız öyle olsun bu benı bağlamaz ben sadece kafama takılan bir konuda düşüncelerimi belirtmek istedim hem dikkat ederseniz benım gibi düşünen başkalarıda vardı bu vesileyle onlarada gerekli cevabı vermiş oldunuz neden bukadar panik olup sinir oldunuz anlayamadım sizlere hiçmi eleştiri yapılmayacak anlamadım kimse burnundan kıl aldırmıyor ben zaten bu konuya ilk girişimde yanılıyorsamda arkadastan özür dilerim diye belirtmiştim

ısrarcı tutumum yine söylüyorum illede sizi yalancı çıkarıp yarışmayı kazanıp madalyayı evime götürmek değil ama şüphe ettiğim bir konudaki tüm kozlarımıda önünüze sürmek hakkımdır sizlerde haklı oldugunuza inandıgınız bir konuda gerekçelerinizi öne sürmezmisiniz sürersiniz zatende yapmışssınız nedemişsiniz sağ tıkla özeliklere bak falan filan

ok doğruluğu sizin kazandıgınızı kabul edelim gerekçeleri sunmussunuz flexor çıkmış demişki arkadasım bu işte uzman odeğil dedi şimdi bu konuya bugun bakanlar yada yarın bir başkasının o resm bakıpta aynı süpheleri yasamaması acısından bu konunun netliğe kavuşması sizce güzel bir iç çatışma oldugu söylenemezmi onu konusma bunu tartışma ozaman burada işimiz ne aman kimse alınmasın aman kimse gücenmesin gözünun üstünde kaşın eğri denmesin uzun lafın kısası 3 maymunumu oynamak lazım burada görmedim duymadım bilmiyorum carnabis'e ayıp olur gücenır ben bu foto sahte demeyeyim omuzların gelişmemiş demeyeyim bir başkasıda çıkıp ya edo sen yanılıyorsun bu resim sahte değil demesin herkes bildiğiyle öylece beklesin

şıracının şahidi bozacı diye bir tabir vardır benn resmin sahte oldugunu iddea ederken arkadasın çıkıyor yok değil ben grafik tasarımcısıyım değil diyor grafik tasarımcısı bu işlerde uzman eli yatkın bilmem anlata biliyormuyum sizin verdiğiniz cevaplar zeten bendeki bu şüpheciliği ayyuka çıkardı evet sanırım bu konuda söylenecekler bukadar amacım kimseyi yalancı çıkarmak değil tekrar ediyorum suan sizin burada yalancı oldugunuzu kanıtlayan ben olsaydım inanın kimse bana bir ödül vermeyecekti ne olacaktı sadece doğru bilinmiş olacaktı madem bukadar hassassınız ok ben yanıldım ben hata yaptım daha önce demiştim ben sahteciliğe meilli oldugumdan herkese o gözle bakıyorum sanırım bu nedenlede tüm camiyadan özür dilerim o kol doğru abi aynen göründüğü gibi.

6. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşım o kibarça şüphelerini söyleyip aksi durumda özür dilediğin mesajına kimse bişey demedi.Bu konunun bu kadar uzamasının tek nedeni de bişeylerin yanlış olması bi de haklı şüphene (biceps ve ön omuz kasım gerçekten orantısız bu da alıık oolmadığınız bi görüntü çıkardı) net ve çelişkisiz bi cevap verilmesine rağmen ısrar etmen üşenmeden resmi photoshopta oynayıp tekrar upload etmen.Sen tabiki içinden geçen her yorumu yapabilirsin.Ama emin olmadığın ve yanlış bi konu hakkında tekrar mesaj atıp ben eminim üstündeki resmin aynısı demişsin ki o resimler aynı değildir.biraz dikkat eden herkes bunu görür bunu da açıklamıştım.Bu iddian da resmin oynadığı anlamına geliyodu ve bu da olaya farklı bi boyut kazandırır ki bu boyut ta benim kişiliğime tamamen terstir.eğer seni kırdıysak tek sebebi kırıldığımızdır.Ne bicepsle ne omuzla ne de vücutla alaksı vardır.Senden de özür dileriz.flexor son sözü söylemiş onun üstüne bu konu hakkında soz kez cevap verdim ama yanıt alamdığın bişey varsa özel mesajla ulaşabilirsin.teşekkür ederim

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    "6 ayda 39 cm kol"
    "6 ayda bu gelisme az"

Nasil dersiniz anlamadim ?

"6 ayda bu gelisme az" : Önce ve sonra resimleri göremiyorum ?
    "6 ayda 39 cm kol" : Gelisme ne kadar onu yazsaydin.

Genel olarak vücut cok güzel, eksik taraflar var zaten belirtilmis. Kollar göze carpiyor. O resime bende süphelenmedim degilim acikcasi, ama bence bariz bir sekilde burada oynama var denilecek kadarda degil.
    Oynandigina inanmiyorum. Konuyu uzatmayin lütfen, arkadas vucudu hakkinda yorum istemis.

8. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.spora başlaman önceki fotolar giysili olduğu için buraya koymanın gereksiz olacağını düşündüm.Ama bazı ölçüler verebilirim:62 kg civarındaydım,73 e kadar çıktım.sınawlar başladı havalar ısındı ne yazıkki 70 şu anda.kollarım 32-33 cm idi.omuzlarım 110 du şu anda 122.gögüsüm 107 ama eski ölçümü bilmiyorum.belim 77 cm.1 tane daha fotoğrafımı buldum bilgisayarda onu da ekliycem.hertürlü antrenman ve beslenme önerilerinizi bekliyorum

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    6 ay icin, cok ii bi gelisme.., keisnlikle genetigin bu ise uygun ve dogru yoldasın sakın bırakmaa
    Supplement destegide cok iyi.. Benzer bi supplement destegini de ben kullanmıstım, 7 ayda 15 kiloya yakın almıstım...
    Eleştiren arkadasları anlamak mümkün deil.. Bu tempo ile 2 sene sonra 10 numara vücuda sahip olacak bi arkadas....
    Bu arada 2 arkadasında hem ew arkadası olup hem beraber body e gitmesi, motivasyon ve beslenme acısından cok büyük bi artı...
    Dewammm asla bırakma..

10. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.2 senede başarabilirsem güzel.iyi bi vücut için daha uzun süre vermiştim kendime.

11. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Ben cok formda bır vucut goruyorum, kendısını kutlamalıyız, onumuzdekı kısı ıyı gecırırse oldukca carpıcı bır vucutla seneye bahara gırebılır.KOllara ozel onem vermelısın, sonbaharla bırlıkte sekılden zıyade cheatınglı temel hareketlerle olcuye odaklanmalısın.

12. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim masteer.zaten ölçüye odaklanmış durumdayım.ufak bi vücudum var bana göre.bu konudaki önerilerinizi bekliyorum

13. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    gelişmeyi bilemem ama vücut genel anlamda iyi durumda .

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    6 aya göre kanatlar gayet iyi bence..güzel beslenmiş ve çalışmışsın..
    buarada carnabis'in ev arkadaşları tek hesaptan yazıpta " ben hesabın sahibiyim, ben arkadaşıyım" gibi zor işlerle uğraşmayıpta birer hesap alabilirler..forum herkese açık..ücretlide de değil :D

15. cortes

cortes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    Normal şartlarda (stereoidsiz) bu sürede daha iyi bir vücut yapmak biraz zor gibime geliyor.Sen çalışmana devam et kardeş ilerde güzel bir vücudun olacağı belli...

16. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederiz yorumlar için.bi üyelik daha açmak lazım :lol: ama resimleri upload etmiş bulunduk

17. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Şimdi bunu yazınca gene olumsuz elestirmiş olacaksın diyeceksiniz ama yorumumu yapmak istiyorum.6 aya nazaran az gelişmiş çok daha iyi olabilirdi.Ama şunuda tabiki sormak lazım suplement aldınmı hiç yoksa sadece besinlerden mi bunu inşa ettin ? eğer öyleyse ok.Kendimle kıyasladığım için bunu yazdım.5 ay oldu başlayalı ve başlamadan önce Biceps 36 idi şimdi 5 ay sonra 41 soğuk.(ama her suplementi aldım her ay protein tozum vardır + glutamine + amıno tab. + creatine tozu ama 1 aydır kullanmıyorum su tuttugu için daha sonra dvm edem ona.

Ama asla yılma ve 4 5 ne kadar kenara atabilirsen at ve protein tozu almaya çalış.

18. Zuul

Zuul Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İlaçcı
    Yer:
    SAMSUN
    Şimdi tekrar resimlere bakdım yakından inceldim.Fena değil ama kol ve zayıf genede + az yağlı bir vücüd avantajı var bu konuda,defide zorluk çekmeyecek belli :roll:

19. carnabis

carnabis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben çok zayıftım başladığımda.6 ayda aldığım 10 kg,kolda 6 cm ve omuz ölçümde 12 cm büyüme olarak yansıdı.zamana ihtiyacım var sanırım.vücudumun eksik olduğuna katılıyorum ama 6 aydaki gelişmenin az olduğuna katılmıyorum.teşekkür ederim.(kullandığım suplamentleri yazmışsım ilk mesajda)

20. gurseshalil

gurseshalil Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    osmaniye
    selam kardeş, 2 yıldır aralıksız bu sporu yapan birisiyim. fakat 6 aylık süre içerisinde senin kadar gelişim sağlayamadım. bence çok iyi. umarım bu şekilde gidersin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş