Cardio, Beslenme ve Şalgam suyu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve suzerain1 tarafından 26 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle sormak istediğim şey şu definisyon döneminde olduğum için ve bazı araştırmalara dayanarak tadını da çok sevdiğim şalgam suyunu günde yaklaşık 1 litre tüketiyorum. Şalgam suyunun içindeki tuz oranı ileri dönemlerde sorun çıkartır mı? Forumda araştırmama rağmen tam olarak bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım. İkincisi ise spor salonuna en azından sıcaklar geçene kadar 2-3 ay ara verdim yani hergün en az 1 saat basketbol oynuyorum ve evde kendi imkanlarımla mekik, barfiks ve şınav çekiyorum. Sürekli mekik çektiğim için karın kasları belirginleşir ve orada az biraz yağ olduğu için kötü bir görüntü ortaya çıkar mı? Cardiomu aksatmadan yapıyorum. Hepinize iyi günler.

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Tuz su tutar.

3. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Peki su tutmasının ne gibi dezavantajları olucak onu tam olarak anlayamadım vucutta su olması iyi birşey değil mi?

4. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Fazla tuzun zararlarını anlatmaya gerek yok heralde? içtiğin miktar baya fazla buda yüksek bi miktar tuz alımını beraberinde getiriyo. Azaltmaya çalış. Sıcaklar yağ yakma döneminde olanların ekmeğine bal sürer asıl bu zamanlarda spor yapmıyanların bile spora başlaması hızlı ilerlemelerini sağlar tabi sizin tercihiniz. Mekikle karın kaslarının görüntüsünü çok fazla değiştirebileceğini düşünmüyorum sıkıntı yapmana gerek yok. Şınav mekik barfiks düzenli şekilde gerçekten kasların yıprandığını hissederek yapıldığında tabi etkili olur ama ağırlık antrenmansız kas kaybı olması gerekenden fazla olabilir asıl kötü görüntüyü bu yaratabilir.

5. suzerain1

suzerain1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Fazla tuzun zararınından bahsetmedim yalnız yanlış anladın :) Sadece cardio ile beraber mekik çekildiğinde ekstradan karnı sıkılaştırır mı diye merak etmiştim yorumun için teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş