Burayı nasıl geliştiririm?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FakeAccount tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gögüs bölgemin yeşil çizgi ile belirttiğim kısmı fena değil elegeliyor ama kırmızı yuvarlak olan kısmı boş resmen. kemiğim geliyor elime. orayı nasıl geliştirirm acaba?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    pectoralis major'ün üst kısmı bahsettiğiniz yer..daha doğrusu göğüs kasının clavicula kemiği tarafı..
    üst göğüs hareketleri bu bölge içindir ve bu bölge daha aşağısına göre çok daha dirençlidir ve zor belirir..
    üst göğüs ile ilgili başlıkları incelerseniz forumdan detaylı bilgiye ulaşırsınız..

3. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay Incline Bench Press yaptım ama sanki hiç bi etkisi olmadı gibi,
    body salon'undaki hocam şimdi programımı değiştirdi Bench Press 10/8/6/4(pramid) şekline çevirdi. bu aradaki farkın daha çok açılmasına yol açarmı. tekrar Incline Bench Press yazmasını rica edeyimmi hocadan?

4. tatt

tatt Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Göğüs kasların daha üst göğüs, normal göğüs şeklinde ayrılcak duruma gelmemiş. Yapacağın normal bench press senin için incline bench pressten daha faydalı olacaktır. Biraz hacim kazandırman lazım öncelikle. Kaslar küçükken en faydalı olan temel hareketler oluyor. Normal bench press yapman aradaki farkı şimdilik açmaz. Dediğim gibi şimdilik göğsün temel hareketine önem vermen gerek. Göğsün dolduğu zaman incline bench pressi öncelik haline getirebilirsin. Programında iki hareket de olsun derim ben.

5. karakedi

karakedi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tıp ogrencisi
    Yer:
    antalya
    kardesım bence arkadasların dedıgı gıbı benchle hacım kazandır. daha sonra cable la ve ınclıne declıne la ayırırsın. ama yıne de sternum dedıgımız ıman tahtası kemıgının ustunu ısaret etmıssın orası pectoral lerın baslangıc noktası oldugu ıcın gec gelısır. kolay gelsın ıyı calısmalar.

6. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    son setimde 55 kg bench basıyorum (bar ile birlikte)
    2 ayda kaça gelirim tahmini?

bilgi: (173 64 kg'ım 2 ay sonra 68-70 kg hedefim. protein, gainer, amino, kre-alkalyn kullanıyorum. haftada 4 kere salondayım.)

Sayfayı Paylaş