1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bunlar da benim resimlerim _ Ekiskalibur

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ekiskalibur tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. sapphire

sapphire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyi bir vücut gerçekten tebrikler hocam..

2. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18

Sırtım oradaki resimlerime göre daha parçalı , geniş ve şekilli şimdi. Yakın zamanda bir tatile gitmek nasip olur da bronzlaşırsam yeni resimlerimi de koyacağım siteye.

3. süper

süper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bir 10 kg vermelisin, o zaman kasların bir başka güzel görünür

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ekiskalibur, bu spora verdiğin yılların hakkını vermiş; sık ve uzun aralar vermiş olsan da mezamorf yapın pek fazla ölcü kaybetmeni engellemiş ve 1 yılda 4-5 ay ile bunu muhafaza etme rahatlını yaşamış biri olarak seni tebrik ediyorum.
    Tricepsi ısındırdığında daha iyi geliştirdiğini belirten yazılar neye dayanarak bunu belirtiyorlar. Triceps değil; tüm kas grupları antremana başlarken ısındırmalı; ama bu sakatlıkları engellemek ve kası ağırlığa alıştırmak için değil mi? Gelişime de gerçekten etki eder mi? Ederse, neye dayanarak?

5. Gary

Gary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    vücudunuzun hiçbiryeri orantısız değil bakamayın iyi fotoğraflar tutturamamışsınız ışık çok önemli harika bir vücudunuz var sanırım daha önceden güreşle ilgilenmişsiniz

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık açılalı 1 seneyi geçmiş..yorumlarınızı muhatap alacak kimse yok..

7. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gary teşekkür ederim yorumlarınız için. Forograflar çekilirken ışık ve diger etkenlerin ortaya çıkardıgı olumsuzluklar konusunda haklısınız , bu forografları çeken o sıralarda 11 yaşında olan yegenimdi :), bu kadarına da şükür diyorum. Bu arada gören herkes güreşçi misin diyor :), vücutçu musun diye sordukları zamanların kilo düşüp ölçü kaybettigim zamanlara rast geldigini fark ettim.

8. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Salvadore öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim , Trpicepsi ısıtarak veya özellikle bir bölgeyi ısıtarak daha iyi gelişim sağlanabilecegine ben de inanmıyorum , çalışma öncesi adaleleri ısıtmak sakatlıklara karşı önlem olması ve ağırlıklara hazırlamak açısından başlıbaşına bir gereklilik zaten. Belki de bu yorumu yapan arkadaşımız sizin vurguladıklarınızı kasdetmiş olabilir diyorum.
    Mezomorf yapıda olmamın faydasını görüyorum çok şükür ki. Zira spor salonuna uzun süren aralardan sonra gittigimde özellikle eskiden beri tanıyanların adalelerin küçülmesi nedeniyle ''yahu senin vücununu yarısı nerede ? '' şeklinde sormalarından 20 gün bilemedin 1 ay sonra toparlanıp da 'hah şimdi oldu , eskisi gibisin'' demelerini mezomorf yapıma borçluyum. Çok da matah degilim ama yetiyor bana

9. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Super , öncelikle yorumun için teşekkürler. Çok uzun yıllar boyu 80 - 85 kilo civarlarında muhafaza etim vucudumu , yaşlanıyorum metabolizmam eskisi kadar hızlı çalışmıyor genelde masa başında geçen bir iş hayatım var. İşin aslı biraz da kütleli olmayı seviyorum , şimdilik böyle iyi diyelim :)

10. TearsOfHuge

TearsOfHuge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut Güzel olmus gercekten tebrikler.Fazla teknik bilgim yok ama bence Gögüs kısmı daha büyük ve iri olabilirdi diye düşünüyorum.İlaç kullandınız dimi?

11. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Gögüs adalesi maalesef vücudumdaki en zayıf bölgem. Ağır da çalıştım , hafif de çalıştım, süperset ne var ne yok türlü programlari denedim ama maalesef vücudumun diger kısımları daha fazla gelişiyor gögüs adalelerime kıyasla. Bir de çok erken kesmiştim gögüsleri bilgisizlikten ve yanlış çalışmaktan belki bunun da etkisi oldu biraz geri kalmalarına,
    İlaç kullanımına gelince bu spora başladıgımdan bu yana yalnızca iki kür yaptım spora başladıktan iki yıl sonra kilo almak içindi. O zamanlardan beri protein tozları ya da amino asit türü besin katkıları dahi kullanmıyorum. Hobim sonuçta yarışmak gibi bir amacım yok , günlük öğünlerle aldıgım gıdalar yetiyor.

12. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Vücut çok iyi valla.Bravo.Kolları kıskandım açıkçası. :)

13. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    :):)Eyvallah , inşallah sen de yaparsın . Göğüs adalelerim de kollar kadar çalışkan olsaydı keşke :)

14. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    vucut gerçekten başarılı kollar hele fotoda olmasına ragmen gerçek büyüklüğünü yansıtıyor. tebrikler...

Yalnız şunu merak ettim fotolar ekleneli 1 yılı geçmiş yine aynı formunu koruyabiliyor musun?

15. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    bravo gerçekten.. bekli 49 cm lik kollara sahip olamayacağım ama yapmak istediğim vücudu yapmışsın ..merak ettiğim kürden önce kol max. kaç cm yi gördü??

16. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim öncelikle.
    kollarım kür yapmadıgım zamanlarda da çok büyüklerdi, hatta bir gün kendimi aynada görmüştüm kollarım ve omuzlarım sanki sonradan yapıştırılmış gibi duruyordu vücuduma :) ben kanıksadıgım için ta ki o ana kadar normal geliyordu bana . Kilom 75'ken 43 yada 44 santim geliyordu kol ölçüm.

17. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim yorumun için. Şu anda aşağı yukarı geçen Ramazan ay'ından beridir ara verdim çalışmalara. Sadece bir miktar ölçü kaybettim kilom hemen hemen aynı fotograflardakiyle. Ölçü kaybını kafama takmıyorum ; sonuçta üç , üç buçuk aylık disiplinli bir çalışma sonucunda ulaşacağım yeniden. Yeter ki Allah sağlık versin.

18. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    süper süper umarımm istediğine ulaşşmışsın dır

19. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim kardeşim , şükür Allah'a ilk başladıgında istedigim hacim kazanmak ve bu vücudu istedigim gibi şekillendirebilmekti , en önemlisi de kazasız belasız bu spora devam etmekti. Arada ufak tefek kazalar , sakatlıklar oldu ama şükür ayaktayım :)

20. ekiskalibur

ekiskalibur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yeni resimler ekliyorum

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş