Bundan sonrası için tavsiyeleriniz

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve queks tarafından 26 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar boyum 183 kilom 92, yaklaşık 6 aydır full body yapıyorum lakin hala bel ve bacak bölgelerim yağlı. Antrenmanı evde yapıyorum ve supplement kullanmıyorum fakat 1-2 hafta içinde supplement alıp spor salonuna gidebilirim. Bu 6 ayda o kadar disiplinli olmama rağmen (cheat meal bile yapmadım) hayal ettiğim görüntünün çok dışındayım, yavaş ve iyi kilo verdim, yaklaşık 7-8 kilo civarı verdim ve kas eklediğime inanıyorum ama tatmin olmamakla birlikte verimsiz çalıştığımı hissediyorum. (barbell ve dumbell setim var)
    Bundan sonrası için önerileriniz neler?

(7 kilo bu kadar fark ettirmez lakin eskiden vücudumun kötü olduğunu söyleyenler şu an fit olduğumu söylüyorlar, ayrıca çevremden abartı tepkiler alıyorum. Ne yazık ki bir kendim tatmin olamadım :\)

Son düzenleme: 26 Nisan 2018
  2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    yağ oranın %20 lerde diye tahmin ediyorum durumunuzda gayet iyidir ama istediğiniz değişim için daha kuru vucut diye dusunerekten yapmaniz gereken kilo vermeye devam etmeniz olacaktir 80 85 kiloya kadar gelin sonra goruntuye gore biseyler yapilir.

3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    hocam bende diyete girdim 2 hafta fln oldu bende de önce bacaklar define oluyor.tavsiyem karbonhidratı kesmenizdir.sağlıklı yağ ve protein alınız.ve supplementlere para vermeyiniz.

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    eğer bu 7-8 kiloyu düzenli hızda verdiyseniz yani yavaş da olsa sürekli bir kilo verişiniz olduysa bu 6 ayda,doğrusunu yaptığınızı söyleyebilirim.evinizdeki ağırlık durumu ne kadar yeterli bilmiyorum,eğer özellikle yetersizse salonun faydaları olacaktır.supplement de olsa da olur olmasa da.

ana büyük hareketlerde olabildigince ağır girip kilo verirken de olsa ağırlık artırmayı kovalamanız gerek.yardımcı hareketlerde de bir sonraki idman geldiğinde recovery olabileceğiniz düzeye kadar volume artırın,ana hareketlerde ağırlık artırmak yardımcı hareketlerde de pump kovalamak gibi açıklayabiliriz.

Sayfayı Paylaş