Bunalımdayım arkadaşlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 16 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    iYİ GÜNLER.BAZI ŞEYLER SÖYLECEGİM UMARIM YANLIŞ ANLAŞILMAM.İSTEDİKLERİMİ NEDENSE YAPAMIYORUM ARKADAŞLAR.İÇİMDE GARİP BİR HİS OLUŞUYOR.ÖRNEGİN:BU HAFTA İYİ SPOR YAPACAGIM DİYORUM YAPAMIYORUM.BUNUN YANINDA aşırı mastübasyon yapıyorum abilerim.Forumda üye oldugum tarihten belli bayagı bir bilgi edindim.Bana yardım edebilecek olan var mı ? Evde çalışıyorum 2x5 dumbellerim barfiks demiri ve ipim var.Lütfen yardım edin abilerim.Yoksa hergün eriyip gidiyorum daha bi de hayatıma yön verecek olan lys sınavıda var lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.Gerek beslenme gerek antreman konusunda yardımlarınızı bekliyorum.Çok güçsüzüm.Selamlar...(Spor salonuna haziran ayına kadar yazılamam.)

Not:Yaş:18
    Boy:1,67cm
    Kilo:75kg

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde barfıks mekık sınav cekın uzman tv de evde dambıl ıle yapılcak hareketler var onları ızleyıp yapın en azından alt yapı olur hazırandada salona yazılın hocanız gerekenı soyler zaten

3. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sana ne diyeyim kardeş?

Vücut geliştirmenin temeli zaten şınav,mekik,barfix ve ip atlamadır.Eğer fazla asılırsan güçsüzleşirsin yorgun kalırsın ve verimli bir çalışma yapamazsın 2 sene çalışırsın 4 ay çalışma gibi birşey yaparsın tabi karar senin elini yüzünü yıkar 1-2 gün uykunu iyi al ve başla.

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var bu hafta yapıcam diyom ama sonra eriniyom yapamıyom çok kötü bişey.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    basta bende spora zorla gıderdım gelısme olunca dahada hırlandım suan 6 gun gıdıyorum her gun gıt gel 30 dk yol suruyor bazen bıkıyorum ama ne yapabılırım mecburum yazda gelıyor dahada hırslanıyor ınsan

6. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede var hergün bugün çıkıp iyi bi cardio yapcam diyorum ama 1 haftadır çıktığım yok üstüne bide yarın cardio yapcam bişey olmaz deyip çok yemek yiyorum.Ama bigün kesin çıkıp iyi bir cardio yapıcam :D

7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bütçen müsaitse 40KG DAMBIL PLAKA HALTER BARI AĞIRLIK SET GYMQ6 al linkini atıyorum sana bir bakarsın.http://urun.gittigidiyor.com/40KG-DA...QQidZZ38986926 evde çalışıyorsan elinde de.Ama ben sana bazaı hareketler önereyim böylece bilinçsizce çalışmamış olursun.Şu programı uygulayabilrsin.Programdaki hareketleri internet te nasıl yapaılacağına dair bilgiler var ordan bakarsın.PAZARTESİ-PERŞEMBE:1-10 dk düz koşu 2-Mekik 3-Leg raise 4-oturarak dumbbell Press 5-Lateral raise 6- Dumbbell Upright Row 7-standing dumbble curl 8-stead dumbble curl 9- Lying triceps extension 10-SEATED ONE DUMBBELL TRICEPS EXTENSION 11-Dumbbell Wrist Curl SALI-CUMA:1-10 dk Düz koşu 2-Mekik 3-Leg raise 4-Dumbbell Bench Press 5-Dumbbell Incline Bench Press 6-Dumbbell Fly 7-one arm dumbble row 8-CHIN-UP (FRONT) 9-Deadlift 10-Hyperextensions 11-dumbble leg curl 12-dumbble leg extension 13-dumbble squat Bu hareketleri internete isimlerini yazarsan bulursun şimdilik bu hareketleri 2 ya da 3 ay yap.Sonra tekrar programı değiştireceğiz.Başarılar.Bu yazımı başka bir arkadaşa da yazdım ayrıca çalışma olarak 2 adet 5 kg'lik dumbble lerin var,onun için 3 set 10 çalış antremanları ilerledikçe de tekrarları arttır kendini zorla setler de.Tabi dediğim hepsiburada.com da ki seti alırsan kendini daha da geliştirebilirsin bu sefer tekrar yerine ağırlık arttırırsın.Ayrıca mastürbasyon fazla yapmak bu spor için iyi değil.Mastürbasyon öyle bir şeydir ki ne sigara gibidir ne kadar yaparsan o kadar vücut ister onun için kendini tutmayı öğren mesela 4 gün kendini tut 4. gün kendini tutamadın yaptın diyelim o zaman bir 4 gün daha rahat olursun çünkü vücut anormal sebepler olmadıkça 4 gün istemez yapmayı yavaş yavaş da arttırırsın bu sayıyı 4 günden 5 güne çıkarırsın böyle devam eder.

Sayfayı Paylaş