BULKTAYIM GÖBEK YAPTIM YAŞ 15

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük 5 yumurta 30 gr yulaf ve ev yemeği yiyerek bulk yapıyorum 73 kilodan 63 düştüm ilk coronanın çıktığı zamanlar karantinada günlük 1 öğün yemekle düştüm çok hafif göbeğim kalmıştı daha fazla kas kaybetmemek için kilo vermek istemedim zaten hep istediğim kütle kazanmaktı şuan 65 kiloyum hedefim 75 yaz tatiline 1-2 ay kala ya kadar yaz tatiline 1-2 ay kalada definasyona giricem şuan yeni yeni bulk başladım bi kaç hafta oldu kollarım büyüyor yalnız göbeğimde büyüyor içime çekince 0 sıkıntı her zaman içime çekiyorum ama salınca kötü duruyor bulk devam etmekte kararlıyım size bugün içinde ne yediklerimi yazıyım her gün buna benzer oluyor çok yiyorum bilerek
    sabah 5 yumurta 30 gram yulaf
    2 saat sonra domates + patates karışımı
    akşama doğru 7 kaşık kıyma ve patlıcan
    salondan çıkışta eve gelincede 2 yumurta bol bol kaşarlı 1 tava menemeni ekmeksiz kaşıkladım
    ekmek ve aburcubur hiç yemiyorum hazır kurbandayken bu fırsat kaçmaz diiyp etlere saldırıyorum tamda kurbana getirdim bulk ı çok iyi oldu sizce yememi azaltıyımı genelde kilo vermek istediğimde basit verebiliyorum yapım ı da şöyle anlatıyım hafif skinny fat mezomorf la ektomorf karışımıyım ektomorf gibi kemiklerim ince mezomorf gibi kaslarım yapılı olarak gösteriyor beni tek kötü yanım bileklerim ince yani iyi kötü yapılıyım kesinlikle ince değilim sizce göbeği salıyımı çok da biracı göbeği gibi değilde var yani sonuçta kış geliyor giyerim sweat i göbek möbek gözükmez sizin düşünceniz nedir

Sayfayı Paylaş