BULK'TAN SONRA DEFİNASYON SORUNU

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burhano7 tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. burhano7

burhano7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Gebze
    Şimdi şöyle söyliyeyim
    Bulktan sonra definasyon sorunu . Yıllardır bir türlü çeşitlişeyler deneyipte birtürlü sonuç alamadığım definasyon hakkında bir kaç bilgi istiyorum
    Kalori ihtiyacım günlük 3000 civarı hergün geçmeye çalışıyorum ve bunu sürekli karbonhidrat ağırlıklı yapıyorum
    84 kiloyum 1.79 civarı boyum var ancak şurada takılıyorum okuduğuum bütün konularda 500 kalori az alma muhabbeti var
    Az aldığında enerjiyi kaslardan almıyormu vucut ?
    Siz ne tür Definasyon Diyetleri önerirsiniz . Önerilerinizi bekliyorum . Artık istediğim kas kütlesindeyim Önerilerinizi mutlaka bekliyorum
    Vereceğiniz bilgiler için teşekkürler (Daha öncede Ketojen diyeti hakkında bir konu açmışlığım var )

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    definasyona girince kastan kaybediceksin orası tartışılmaz.kollarda 2-3 cm incelme olabilir örnek olarak.tavsiye olarak bcaa kullanmanı öneririm

3. burak717

burak717 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konu benımde uzun zamandır kafamı karıstırıyor. Ben 170cm 106 kılodan 68 kıloya dustum ve bodye basladım duzenlı olarak 4 aydır body yapıyorum (oncedende body gecmısım vardı bıraz)su an yag oranım %10 ve hafıf gobek var bundan kurtulmak ıcın defınasyon dıyetındeydım yaklasık 1.5aydır sımdılık sadece whey alıyorum onun harıcı haftaya xtende baslıcam. Benım dusuncem eger kasları protein ile beslersen neden kas kaybı yasayasınkı, ben duzenlı olarak olcume gıdıyorum ve her seferınde kas oranım artmıs, yag oranım ve vucuttakı su mıktarım artmıs oluyor kılom sabıt kalarak. Bılmıyorum belkı bu kas kaybını ılerı sevıye bodycıler ıcın soyluyo olabılırler. Ama benım ıcın sımdılık hacımde bı sorun yok herhangı bır kas kaybıda yasamadım ama yınede nolur nolmaz hacım almam durmasın yada yavaslamasn dıye bcaa yada baslıcam.

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Profesyoneller anabolik desteklerle kas kutlesini buyuk oranda koruyor.simdi tam hatirlamiyorum niye kas kaybi oluyor ama kesinlikle bir kayip oluyor.ve bunu engellemen imkansiz sadece bu kaybi en aza indirmeye calisabilirsin.

5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kaybın mutlaka olucağını bende düşünüyorum ama bunu en aza indirmek elimizde açıkçası elimizde iyi bir hacim varsa bu kaybın çokda önemli olduğunu düşünmüyorum önemli olan dengeyi iyi kurmak

6. onurkpz

onurkpz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Protein miktarını Max da tutman gerekir.yağ yakma işini daha yavaş yaparsan da etkili olacaktır.iki ay yerine 4 ayda yavaş yavaş yağ yakmak gibi.sabahları,antrenman öncesi ve sonrası bcaa,antrenman sonrası aminoasit miktarlarını arttırabilirsin.haftada birkaç gün yüksek karb alabilirsin.

Sayfayı Paylaş