Bulktan korkuyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve vixx tarafından 10 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Selamlar.Henüz gencim yeni 17ime gireceğim daha girmedim.2018in ağustos sonu başladım arada bırakmalar oldu ama fazla değil.88 kilo başlamıştım bir ayda çok hızlı kilo verdim sağlıksızdı biliyorum hatta sarkma olmadı ama deri fazlası kaldı orada.Yağ oranımın düşük olduğunu düşünüyorum şu anda fakat olay burada başlıyor.Şuan 76 kiloyum internette yağ oranım 11 12 çıkıyor.Başladığım halimle şuanki halimle aramda baya bir fark var ama ölçü hiç kazanmadım.Kolum hala 35 36 başladığımda da 35ti.Ölçülerimin düşük olduğunu düşünüyorum vücüt genelinde.Ölçüyorum arada hiç gelişme yok.Bi an diyorum yeter artık kilo alacağım ama sonraki gün diyorum ya başladığım gibi olursam açıkçası kilo almaktan korkuyorum ama büyümek istiyorum.Kilo sabitkende büyünmüyor bulk yapmak istiyorum ama korkuyorum.Öğrenciyim beslenmem güzel olamıyor bu yüzden.Sizce ne yapmam gerek birkaç fotoğraf koymak istiyorum bir fikir oluşturması için.Işıkta sıkılı çekilmiştir.Teşekkürler herkese şimdiden.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 10 Mayıs 2019
  2. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
  3. bs.kai

bs.kai Üye

Beğenileri:
    5