bulking problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve canavarcafer tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canavarcafer

canavarcafer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar günde 500 gr yulaf artı bsn true mass 3 ölçek artı 500 gr et+30gr yumurta akıtozu ve 3 4 yumurta 1 litreye yakın süt tükettim 1 ay boyunca ve kilo alamadım vücutta irileşme var sanki ama kilo artışı hiç yok.Napacagımı şaşırdım başka bir ay yulafı çıkarıp bulgur koydum yine olmadı artık metabolizmandan mı bilmiyorum ama kilo alamadım bir türlü 81 de takılıp kaldım.Daha fazlada karbonhidrat tüketemiyorum artık midem almıyor.Son çare kepekli pirinci mixerden geirip suyla karıştırıp içmeyi düşünüyorum ama kurt yapar mı ya da sindirim problemi yaşar mıyım deneyen oldu mu hiç böyle bir şeyi?

2. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    300gr yulaf+nesquik+7taneicibebe+ muz+fıstıkezmesi olmazsa olamz+tam yağlı süt bunları yiyebilirsin kahvaltıda antremandan sonrada olur on nuamra shake ve tozunuda ekleyebirsin ama bu tozlar hepsi kandırmaa dostum onemli olan doğal beslenmedir.vede aytmadan öncede yemek ye bunları cici bebeyi sütle yulafla fıstık ezmesi karıstırarak yiyebilir tarçında koy sindirimi yavaşlatır 3 öğün yiyosan 5 öğünye nek dar yiyosan okadar iyidir ama abartmaya gerek yok dengeli beslen dostum

3. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    500 gr yulaf - 1830 kalori
    500 gr tavuk göğüs - 550 kalori
    4 haslanmis yumurta - 300 kalori
    1 litre süt- 600 kalori
    Bsn yi bilmiyorum onu saymadan 3300 kalori civari ben şuan 81 kiloyum yas 17 boy 183 3600 kalori ile ayda 2 kilo alabilirim hergun 4000 aliyorum gelişim görüyorum hesap tamamen matematiksel

4. canavarcafer

canavarcafer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    710kalori bssn üstüne 30gr yumurta akı tozu ve kalorisi ne bilmiyorum ama etin yanında gnluk 5 6 domates 6 7 tane brokoli birde arada br ceviz falan.ya benim bünye fazla kalori harcıyor yada bu true maaş üstünde yazan kaloriyi sağlamıyor.BUndan daha fazla karbonhıdratıda midem almıyor ama mecbur arttırmam gerek o yüzden çiğ tüketmeyi dusunuyorum

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunları değil de günlük kaç kalori aldığını yazar mısın?

6. canavarcafer

canavarcafer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    4200 civarı yapıyor bsn true mass dahil edince.

Sayfayı Paylaş