Bulking Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve iamgamer31* tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iamgamer31*

iamgamer31* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben 65 kg'yim.Günlük alman gereken kalori miktarı 2860 kaloriymiş hesapladığıma göre şimdi ben ona göre bir beslenme programı oluşturdum.Ama tek sıkıntım hangi besin tam olarak kaç kalori bilemiyorum.Yazıyorum programımı.
    Sabah
    4 tane haşlanmış yumurta
    100 gr yulaf
    10 tane zeytin
    3 tane mandalina
    Antreman sonrası
    400 gr tavuk but
    1 tabak makarna
    3 tane mandalina
    2 dilim kepekli ekmek
    Akşam 400 gr tavuk but
    1,5 tabak makarna
    Şimdi benim için kalori hesabı yapar mısınız? Neyden ne kadar yemem lazım?Tavuk but derisiz derili ne değişiyor anlamadım.Tavuğun derisini yemiyorum ki.Kalori artıyor mu öyle olunca anlamadım lütfen yardımcı olun

2. DeadlySilence

DeadlySilence Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Kalori hesabı yapmadan önce 800 Gr tavuk senin için gerekli değil bu program yaklaşık olarak o kaloriyi sana verir ancak 250-300 Gr tavukta zaten yaklaşık 60 gram protein var 300 gramında daha doğrusu senin kilon 65 zaten 100 e yakın protein sana her haliyle yeterli olacakken sürekli tavuk yemene gerek yok günde 300 Gr tavuk bununla birlikte makarnayı artırırsan ya da işte farklı yemekler olabilir yine eklersen istediğin kaloriyi daha iyi alırsın çünkü tavukta kalori oranı pek yüksek de değildir.

Sayfayı Paylaş