Bulk yapmalı mıyım yoksa definasyon mu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 19 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Abilerim ablalarım kardelerim Ben 2 aydır fitness yapıyorum geçmiştede 6 ay bi süre yaptım ama bıraktım ondan sonra ise boks ile 1 yılda büyük ölçüde vücudumu toparladım ve yağları erittim. Ama tabikide biraz yağım var ve herkes skinny fat diyor benim için. Ben yağlı bir insandan bu hale geldim tamam şuan zayıfım hafif defineliyim ama istediğim şey biraz hacim bunun için cici bebe yemeyi düşünüyorum sizce doğru mu yanlıs mı sadece sabah kahvaltıda sütle 1 kase küçük. Yani demem şu ki bi yandan yağlı eskisi gibi olurum diye korkuyorum diğer yandanda clean bulk yapıp sonra definasyon + bcaa kullanıp yaza ortalama bir fizikle girerim boyum 182 kilom 80 yağ oranım bilmiyorum ölçülerimi hafta sonu alıcam yazarım isterseniz. Tek istediğim yardım şuan skiinny fat kollarım ince göğüs boş ama altyapılıyım bokstan vs dolayı hamlık ağrıları vs yok 2 aydır yapıyorum kuvveti toparladım. Şuanda hacim istiyorum ve bunun için clean bulk yap diyorlar yardımcı olursanız beslenmemi de yazabilirim yardıma çok ihtiyacım var. Biraz hacim istiyorum bir yandanda yine biraz yağlıyım yani skinny fat diyebilirim. Ama hacimde istiyorum önümde tam 6 var 3 ay bulk 3 ay definasyon yapmayı planlıyorum bana yardım edin ?

Sayfayı Paylaş