Bulk`ta kilo veriyorum :/

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KLOVOZER tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KLOVOZER

KLOVOZER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar , ben 4 haftadır clean bulking yapıyorum başladığım ilk iki hafta herşey güzeldi hafif hafif kilo alıyordum fakat özellikle şu son 1 haftadır nedenini bilmediğim şekilde kilo veriyorum 76kg den 74.5 e düşmüşüm bu sabah. Günde 4-5 defa tuvalete gitmek zorunda kalıyorum metobolizma hızındanmıdır ? ne yapmam gerekir günlük aldığım kalori 2800 , BMR`ım ise 1884 yani illaki kilo almam gerekiyor. Kaldıkı test etmek için 3 gün karbonhidratı cheat`e kaydırdım sonuç değişmedi. Giden kilonun kaslardan olduğunu dusunmuyorum protein tüketimim yüksek ve goruntudede kas olarak aynı yağ gidiyor sanırım bu bilgilere ek olarak kreatin`de kullanıyorum. Haftada sadece bir gün 25dk cardio yapıyorum. Yardımcı olursanız sevineceğim iyi forumlar...

2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    umarım mevsimlerden dolayı öyledir. bende 80 le başladım bu ay 81 oldu bi ara sonra 80.5 e geri düştü. sıcaklardan dolayı su alım atımı çok fazla oluyor. vücuttaki su oranı rakamları değiştirebiliyor.

Sayfayı Paylaş