1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bulk mu define mi? yoruma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve akinnman tarafından 7 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. akinnman

akinnman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    ayda 5 kilo veremezsin 2 kilo vericen 2 ayda 4 kilo vericen sen ayda 5 kg verirsen bilki onun bi kısmı su ve kasdır neyse ben tavsiyemi verdim[/QUOTE]
    hesapladıgım zaman ilk ölçümlere göre vucut 41kas oranı 46 olmuş ama hesaplayınca kas kilogram olarak sadece 100artmış kas kaybettigimi pek sanmıyorum öncelik agırlık sonra hafif kardio yapıyorum diyetimde iyi ama su kaybımda yüksektir 5.5-6kilo verdim ayda
    bilmiyorum reis ne yapsam diye kafa baya karıştı

2. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    hesapladıgım zaman ilk ölçümlere göre vucut 41kas oranı 46 olmuş ama hesaplayınca kas kilogram olarak sadece 100artmış kas kaybettigimi pek sanmıyorum öncelik agırlık sonra hafif kardio yapıyorum diyetimde iyi ama su kaybımda yüksektir 5.5-6kilo verdim ayda
    bilmiyorum reis ne yapsam diye kafa baya karıştı[/QUOTE]
    diyet yapınca yağ oranın azalır bu sayede mevcut kas kütlenin vücuttaki oranı artar ama kas kgsi aynıdır sen beni dinle 2 ay definasyon yap laktat çalışması ile zaten yenisin 2 ayda 1 kg kas 4 kg yağ yakarsın böylellikle yağ oranı 12 fln olur sonra 1 yıl çalışırsın ne diyet ne bulk yaparsın ben hiç bulk yapmadım çünkü bulk yarışmacı adamların yağ oranı 5 6 olan adamların yaptığı iş sende yapma boşuna yağlanırsın neyse 1 sene sonra 10 kg 80 kglik 12 13 yağ oranında bir vücudun olur sonra yazın yine bi diyet yaparsın 2. sene sonunda da 80 kg 10 yağ oranında olursun yani bu senin için en iyi ihtimalli rakamlar

3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bana kalırsa önümüz kış zaten temiz bir bulk ile kilo alıp hacimlenmeye bak. Sonrasında yeterli kütleyi ve hacmi sağladığını düşündüğünde de definisyona girer vücudu parçalarsın. Yok diyorsan da birkaç ay kadar full body programlarına yönelip, kardiyo antrenmalarının sertliğini bir tık daha artırabilirsin.

4. akinnman

akinnman Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Okullar açılana kadar hafif bi diyetle çok inceye girmeden 1gün fullbody of günlerinede karın +20dk kardiyo koydum okul zamanı zaten çok yemek seçme şansım olmıycak o sıra hacimlenip kas yaparım zaten diye düşünüyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ağustos 2017 ---
    Aslın da ilk hedefim baklava görünene kadar yağ yakım da sırf hedefimden caymış olmamak için o güne kadar ugraşıcam onları gözümle gördükten sonra 2.hededim minimum yağ ile 75kiloya çıkarak tekrar define olmak daha ilk hedefse yarıda bırakmak istemiyorum hedefimi

Sayfayı Paylaş