bulk için ideal beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve canavarcafer tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. canavarcafer

canavarcafer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    İyi günler öncelikle daha önce aralıklı aralıklı çok body yaptım ara ara düzene bindiremedim bi türlü beslenmede hep doğaçlama oldu ama bu sefer kafaya koydum ancak bu siteyi bulduktan sonra tabi yanlış beslendiğimn farkına vardım özellikle gece yiyebildiğim kadar yiyip yatardım ne yesem kardır mantığıyla hareket ediyordum yinede düzgün bi vücudum oldu ama tabi istediğim gibi olmuyor.Bu sefer sistemli gitmeye karar verdim.

sabah 6.30 gibi kalkıp 30 gr yumurta akı tozunu(7 yumurta akı oluyormuş) sütle karıştırıyorum içilebilsin diye biraz bal atıyorum içine artı 100 gr yulaf kepeği yiyorum birde dairede artık peynirli poaça falan yiyorum 1 2tane.
    12 gibi evde olursam makarna haşlıyorum yağ tuz olmadan yaklaşık bir paketin 3 de biri kadar yiyorum ya da bir su bardağı sütlü pirinç lapası.Evde olmazsam dışardan ev yemeği yiyorum mecburen.
    3 gibi 400 gr kadar tavuk göğsü yiyorum.
    4 de protein tozu alıyorum 4 30 da antreman yapıyorum. Antreman sonrası da protein tozu.
    Akşam 7 8 gibi tekrar makarnaya ya da karbonhidrat içeren birşeylere veriyorum kendimi bazen gece 12 gibi falan da tüketiyorum ama iyi değilmiş galiba.
    Yatarkende 1 bardak süt içip yatıyorum.
    Şimdi nerelerde yanlış yaptığımı anlatabilirmisiniz kalori hesabı hiç yapmadım galiba o da önemli bu sefer azimliyim başarmaya niyetliyim bu işi :D

2. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    400gram tavuk göğsünü gün içine dağıtmanızı öneririm

Sayfayı Paylaş