Bulk için destek lütfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve zeuskabadayi1 tarafından 17 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar hepinize merhabalar,
    2 yılı geçkin bir süredir fırsat buldukça bb ile ilgileniyorum ancak aralıksız devam edemedim ne yazık ki. Ancak temmuz ayından beri aralıksız devam ediyorum şuan. yaklaşık olarak 7. ayın içine girdim. Uzun lafın kısası bulka odaklanmak istiyorum şu andan itibaren. Ancak bazı sorularım var ilgilenirseniz sevinirim.
    1- Spor salonundan bir hocam bulk döneminde gainer almamı önerdi ancak benim boy 1.83 , kilo 87. Ve obeziteden döndüğüm için bölgesel yağlanmam var özellikle bel çevresi ve baldırlarda. Gainer kullanımı benim için bulk döneminde zararlı mıdır ? İdmanlarımda kan glikoz seviyemin yüksek kalması ve ağırlık artışı için bana gayet mantıklı geldi ama arada kaldım.

2- halihazırda kullandığım protein tozu, glutamin, bcaa ve kreatinim var. Bulk dönemi için şunu çıkar şunu ekle, şunu şu şekilde kullan diyebileceğiniz önerileriniz var mıdır?

Değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

2. nickmikyok

nickmikyok Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Benim bildigim gainer a gereksiz diyorlar ve zararli da olabilir bir anda vucuda o kadar seker yuklemek?? ben zamaninda gune yaymistim olcekleri yemeklerden sonra aliyordum, bolmustum hocam oyle tavsiye etmisti yine ise yaramisti kullanacaksan oyle kullan derim..

zeuskabadayi1 bunu beğendi.
  3. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Tesekkur ederim yorumun icin. Haklilik payin olabilir uzun vadede insulin duyarsizligina yol acabilir mi diye dusundum simdi

4. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yorumlariniza ihtiyacim var arkadaslar

5. loveArnozyzz

loveArnozyzz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    SanliUrfa
    bence gainer cidden gereksiz,para tuzagi verecegi kalori,karbonhidrat miktarini ucuz ve dogal yollardan zaten rahatlikla karşilayabilirsin.

zeuskabadayi1 ve bthn_ylmz bunu beğendi.
  6. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bencede ve evde doğal gainer yapılabilir gainerın bir ölçeklik fiyatına ve daha sağlıklı olur

zeuskabadayi1 bunu beğendi.
  7. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    O zaman siteyi kurcalayarak evde gainer yapimina bakayim ben saolun arkadaslar

Sayfayı Paylaş