1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bulk Dönemi Bilançosu(Günlük+Foto)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve zigbog tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    sayın zigbog gerçekten azminiz ve gelişiminiz taktiri hakediyor, hayatta bir şeyler elde etmek istiyorsak herzaman çok çalışıp sabırlı olmalıyız, yazılarınızdan anladığım kadarıyla siz de azimli ve sabırlı davranıyorsunuz, bu azim ve sabrınızla daha da iyi olucağınızı düşünüyorum

saygılar&başarılar

zigbog bunu beğendi.
  2. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Define falan yalana baglamis sanirim :D ses seda yok,iste bu sporda herkezin dustugu bir durum once gaza gelinir yapicam denir,fakat sonra bir bakmissiniz ortada ne definasyon var nede oyle bir sporcu.

zigbog bunu beğendi.
  3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    aslında yalan olmadı ama çok sıkı yapmıyorum şu an 79kiloyum ağırlık çalışmaya özen gösteriyorum geçen dönem çok hacim kaybettim. Bunun dışında takviye almıyorum fatburner aldım ama yaza belki kullanırım. Çalıştığım için giremiyorum siteye, 3 tane büyük proje yürütüyorum bunun için boş vaktim hiç olmuyor çok nadir böyle giriyorum. Durum bu olunca başlığı toparlayamıyorum. :( Yinede sporu bırakmam fitness da olsa bir şekilde salona girerim. :)

4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Bulk dönemdeki çalışmanı setleri hareketleri ve son tekrar kadar zorlayıp zorlamadığını dinlenme süreni vs. anlatır mısın?

zigbog bunu beğendi.
  5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Ben aslında elimde belirli bir sıkı program yok ise girdiğim ağırlığa tekrara ve sete göre dinlenme süresini 1-3dk. arasında kendim direk antrenmanda belirliyorum. 3dk. yı aşmıyorum ki bunun 3dk. olması için bir önceki setin deli gibi geçmesi lazım. Atrenmanlarda çok gaddarımdır. Özel bir hedef plan yok ise rütin olarak ağırlığa abanırım. Adelenin doygun biçimde pumping olduğun hissetmedim mi antrenman yalan olmuş gibi geliyor. Yani kısaca belirli bir plan yok ise varsıyalın antrenman rütinim klasik max antrenmanı.
    Definasyonda da bunun 1-2 vites küçüğü ile devam ediyorum katı diyet vs. yapmıyorum. Kendimi yormuyorum definasyon bulkdan kolay geçiyor. 1 haftada yakıcağım yağı 1ayda yakıyorum belki ama en azından piskolojik olarak pek ağır gelmiyor. thums:iyi çalışmalar

jimraynor bunu beğendi.
  6. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Avatarındaki halin definasyon sonrası değil mi? Bulk halinden sonra kaç kilo verdin. Ne kadar sürdü?

zigbog bunu beğendi.
  7. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    o öndeki döneme ait bir foto. O dönem baya kilo vermiştim bir 5-7kg. arası bir şey kalmıştı ama çok hacim kaybettim. Ağırlık antrenmanı yapamadım ve beslenme bozukluğum vardı. Ne kadar sürdü sorusuna tam cevap veremiyorum düzenim çok bozuk olduğu için ne zaman başladım ne zaman bitti çok karmaşık oldu. Sağlıklı bir dönem olmadı. Bu dönem daha sağlıklı ve yedire yedire gidiyor. Hacim kaybı fazla olmadı ama antrenmanlar yine aksamaya başladı. İşler çok yoğun zor yakamı kurtatıp kendimi salona atıyorum. :S

8. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Supplementler abartıya kaçmış sanki :D:D

Sayfayı Paylaş