bulk beslenme programim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve RoIF tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RoIF

RoIF Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yaklaşık 3 aydır antrenman yapiyorum.1 aydir beslenmeme dikkat ediyorum 66 kiloydum şuan 67 kiloyum ektomorfum beslenme programimda yanlislar varmi bi bakarmisiniz fazla bi kilo alamadim hatta 1 kilo anca aldim
    2 yumurta
    50gr yulaf
    250ml süt
    1dilim kepek ekmek
    150gr fistik
    30gr kuru uzum
    500ml elma suyu (sekersiz dogal)
    350gr bulgur (kuru agirlik)
    200gr tavuk gogsu
    1 adet buyuk muz
    200gr lor peyniri
    10gr zeytin yagi
    toplam 190gr protein,420gr karbonhidrat,115gr yag=3430 kalori

Antrenmanida cok sıkı tutuyorum dinlenmemde iyi.20 gündür böyle besleniyorum suplement kullanmiyorum sadece yag oranim %1 artti %8 di %9 oldu vucudum farkediyorum buyudugumu ama kilo alimi yok neyi yanlis yapiyorum sizce

İshak01 bunu beğendi.
  2. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Yakiyosun demekki kilo almamanin tek nedeni bu 5 bin kalori alsanda kilo almiyosan yeterli yemiyorsun demektir bazilari ise 2500 kaloriyle haftada 1 kilo alir degisken bir sey.

3. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Bu program ile almıyorsanız eksik vardır üstüne birsey daha ekleyin. Yediğin miktar yetmiyor demek ki.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İshak01 bunu beğendi.
  4. RoIF

RoIF Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Normal ihtiyacim 2000 kolori civarinda haftalik 3 gun idmanida ekleyince 2600 filan oluyor ben uzerine 900 eklwdim 3430 kalori baktigimda 80 kiloluk insanlar bu kadar kalori aliyor.bulgur pismis agirligi nerdeyse 1kg oluyor.maximum yiyorum 2 saatte bir hic acikmadan tok karnina yiyorum hep 20 gun erkenmi acaba ektomorfum cunku 3 ayda 3 kilo alsam yeter bana boyle devam mi etmeliyim sizce.birde ben suan protein ihtiyacimi fazlasiyla aliyorum 190gr nerdeyse kilo basina 2.3gr aliyorum cevremdeki arkadaslar suplement kullan diyip duruyolar ben suan gereksiz diyorum daha 3. Aydayim sizce gainer yada whey kullanmalimiyim?tesekkurler
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Aralık 2014 ---
    Birde yaglanmak istiyorum gucum yetmiyor 50kg benc 3 set 8 10 tekrar anca yapabikiyorum her hafta 1 kg ekliyorum bara.yaglanirsam guclu olurum diiye dusunuyorum

5. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Aralık 2014 ---
    Yagla gucun hic bi alakasi yok kas lifleriyle alakali ayrica interrnette yazan kalori dogru degildir senin metobolizmani bilmeden ortalama bir kalori cikarir bi 500 kalori daha arttir olevdevam et kilo alirsan devam et.

6. RoIF

RoIF Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Eyw saolun

Sayfayı Paylaş