Bugun fitness'a tekrar dönüyorum!Bi yardım edin.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yagtorbası tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yagtorbası

yagtorbası Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba 24 yaşındayım. 80 kilo ve 1.73 boyundayım. 1 yıl önce fitnessla 10 kilo vermiştim 73 kiloydum. sporu bazı önceliklerim yüzünden bırakmak zorunda kaldım ve tekrar başlayacagım.
    Bundan önce de fitness yaptıgımı söyledim fakat hiç bilincli olmayan bir şekilde verdim kilolarımı cla dediler aldım kullandım. fakat ne işe yaradıgı konusunda en ufak bir bilgim yoktu. araştırmadım mı araştırdım .fakat bazıları kullan bazıları kullanma diyorlardı sonucunda da yararını gördüm diye düşünüyorum bir şekilde.
    Bunun ötesinde araştırmalar yaptım hangi programı kullansam ne yapsam diyerekten , nasıl bir yeme programı yapmalıyım diye fakat yine bir sonuca ulasamadım. Çünkü 20 gram karbonhidrat diyor mesela. şimdi bu nasıl hesaplanıyor nasıl oluyor falan yine en ufak bir bilgiye ulasamadım. ya da var ben işimden dolayı zaman ayırıp arastıramadım.
    Şimdi siz arkadaslarımdan istediğim
    1- Yeme programı nasıl olmalı ? karbondihdarat protein vs vs nasıl alınmalı ? ölçümleri nasıl ayarlıyorsunuz.
    2-Supplementer öneriyormusunuz ? bunlar hakkında ne zaman ne almalıyım gibi birşey var mı ?
    3- Programım ne olmalı ? siz ne öneriyorsunuz . kilo verip kas yapmayı düşünüyorum ?
    4- Müthiş bir göbek yaptım. yağ torbası resmen. Diyet mi yapmalıyım ?
    5- 6 ayda gerçekten direncli bir şekilde düzenli beslenme ve düzenli sporla toparlarmıyım ?
    Çok karısık oldu biliyorum ? zaman ayırıp da yazarmısınız bilmiyorum . ben olsam yazmazdım :)
    fakat okumak için üşenen arkadaslarıma özet geçeyim 6 aylık yeme programı supplementerları içeren , fitness programı ,haftada kaç gün calısmam gerektiği , kiloma ve boyuma göre yorumlayıp yazabilir misiniz ? 80 kilo ve 1.73 boyundayım. bulabileceğim bir site de önerseniz kafi. teşekkürler şimdiden vaktinizi caldıysam. saygılar,

Sayfayı Paylaş