Bu videodaki hareketler etkili mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sonyargo tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sonyargo

sonyargo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    6 gündür odamda bu hareketleri yapıyorum sayısı süresi herşeyiyle aynı sizce etkili olur mu ? olursa ne kadar sürede kendini belli eder ? ne kadar sürede güzel bir görünüm elde edebilirim ? sadece karın kası çalışıyorum. Ve yine 6 gün önce tuz şeker ve asitli içecekleri bıraktım tabiki ekmekte yemiyorum. makarna vs. yiyorum mümkün oldukça şekeri meyvelerden almaya çalşııyorum. bu hareketleri sabah kahvaltıdan önce akşam uyumadan önce yapıyorum hiç aksatmadım ve aksatmayı düşünmüyorum siz değerli üyelerden yorumlarınızı fikirlerinizi bilgilerinizi bekliyorum. 1 ay sonra da normal olarak spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. kahvaltıda genelde simit ve lavachqurite peynir domates yiyorum çay içiyorum dediğim gibi şekersiz. 1.77 70 kiloyum ve karın bölgemde yağ var gibi hissediyorum bu hareketler eritir umarım. yani göbeğim yok normal ama böyle baş ve işaret parmağım arasına sıkıştırabiliyorum.

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    4 hafta 2 gün 18 saat 34 dakika tam da 14. saniyesinde güzel bir görünüm elde edeceksin.

Sayfayı Paylaş